Новини

Програмний РРО для Юридичних осіб та ФОП переваги над класичним касовим апаратом
09.11.2021

Сьогодні у час зростання інформаційних технологій є зручна та сучасна альтернатива фізичним РРО (касовим апаратам). Кому потрібен ПРРО?

Вже є обов'язковим використання таким нішам бізнесу, як реалізація технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту; реалізація лікарських засобів, виробів медичного призначення; надання платних послуг у сфері охорони здоров'я; реалізація ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

З 01.01.2022 використання РРО (ПРРО) стане обов'язковим для всіх ФОП 2 – 4 груп на єдиному податку, які хоч іноді отримують оплату від клієнтів готівкою.

ПРРО значно доступніший, набагато швидше можна почати користуватися, він забезпечить легке внесення змін та оновлень в разі змін законодавства, можливість безкоштовно та швидко додати чи змінити номенклатури, ціни та знижки. ПРРО буває як у вигляді Web-сервісу так і у вигляді застосунку для Windows, IOS та Android.

Детальніше про програмний РРО за посиланням та телефонами:

 

 

Календар бухгал­тера
06.12.21

Звіт про товарооборот торгової мережі (форма № 1-торг (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про обсяг оптового товарообороту (форма № 1-опт (місячна)) за листопад 2021 року

07.12.21

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за листопад 2021 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3-борг (місячна)) за листопад 2021 року

09.12.21

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за листопад 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку