Новини

Затверджено реєстр великих платників податків на 2022 рік
28.09.2021

ДПС України на офіційному вебсайті оприлюднила Реєстр великих платників податків на 2022 рік, затверджений наказом ДПСУ від  24.09.2021 р. № 838.

Так, кількість великих платників на 2022 рік скоротилась на 30 ВПП у порівнянні з 2021 роком та складає 1341 ВПП.

Нагадуємо, що до переліку великих платників включаються ЮО або постійні представництва нерезидентів на території України, у яких обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує еквівалент 50 мільйонів євро, визначений за середньозваженим офіційним курсом НБУ за той самий період, або загальна сума податків, зборів, платежів, сплачених до Державного бюджету України, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, крім митних платежів, за такий самий період перевищує еквівалент 1,5 мільйона євро, визначений за середньозваженим офіційним курсом НБУ за той самий період.

Крім того, у додатку до наказу ДПСУ від  24.09.2021 р. № 838 наведено перелік закріплення великих платників податків за міжрегіональними управліннями ДПС, які здійснюють податкове супроводження ВПП, включених до Реєстру на 2022 рік

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

  • Реєстр великих платників податків на 2022 рік (Завантажити)
  • Закріплення великих платників податків за міжрегіональними управліннями ДПС по роботі з великими платниками податків, які включені до Реєстру великих платників податків на 2022 рік (Завантажити)

 

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку