Новини

ДРС визнала Порядок органічного виробництва та обігу органічної продукції як такий, що потребує перегляду
13.09.2021

Державна регуляторна служба України здійснила аналіз звіту про базове відстеження результативності постанови КМУ «Про затвердження Порядку (детальних правил) органічного виробництва та обігу органічної продукції».

Проаналізувавши звіт, ДРС було виявлено фактори, які свідчать про те, що регуляторний акт не досягнув своєї цілі, задекларованої при його прийнятті.

«Постановою затверджено Порядок органічного виробництва та обігу органічної продукції, який наразі фактично не має механізму практичної реалізації через відсутність органів сертифікації, які мають виконувати певні процедурні вимоги», – заявив Голова ДРС Олексій Кучер.

За словами очільника Служби, наявна колізія призводить до негативних наслідків як для суб’єктів господарювання, так і для держави взагалі.

«Механізм державного регулювання є невиправданим та не досяг мети, визначеної при його прийнятті, а проблема, на вирішення якої була спрямована дія регуляторного акта, залишається невирішеною», – заявив Олексій Кучер.

Таким чином, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ДРС вирішила визнати зазначену постанову такою, що потребує перегляду.

Більш детально ознайомитись із рішенням.

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2021 року

Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування з IV кварталу 2021 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2021 року

Податкова декларація з плати за землю за серпень 2021 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку