Новини

Кабмін забезпечив можливість передачі до державних архівних установ документів відокремлених підрозділів ЮО за місцем їх знаходження
10.09.2021

Кабмін постановою від 08 вересня 2021 р. № 943 вніс зміни до Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів і Порядку віднесення документів Національного архівного фонду до унікальних, їх обліку та зберігання, затверджених постановою КМУ від 08.08.2007 р. № 1004.

Так, відокремленим підрозділам юридичних осіб постановою надано можливість проводити експертизу цінності документів, які утворились у процесі їх діяльності, а також передавати документи до державних архівних установ за місцем знаходження зазначених підрозділів, що сприятиме більш раціональному використанню відповідних фінансових, організаційних та часових ресурсів.

Відокремлені підрозділи державних органів, зокрема Державної податкової служби, Державної митної служби відтепер також зможуть поповнювати колекції Національного архівного фонду на місцях, розвантажуючи таким чином центральні державні архіви, розташовані у столиці.

Також згідно із постановою скасовується заборона на експонування на виставках унікальних документів Національного архівного фонду, їх копіювання (за умови створення копій для страхового фонду унікальних документів), що сприятиме популяризації нашої культурної спадщини.

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2021 року

Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування з IV кварталу 2021 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2021 року

Податкова декларація з плати за землю за серпень 2021 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку