Новини

До компенсуючої ПН включено зайву ПН: як виправити?
07.09.2021
Тема:

Фахівці Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП інформують, що у разі якщо до зведеної податкової накладної,  складеної відповідно до п. 198.5 або п.199.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) , помилково включено зайву податкову накладну, то зменшення податкового зобов’язання відображається на підставі зареєстрованого в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) розрахунку коригування  до такої податкової накладної:

  • у разі своєчасної реєстрації в ЄРПН такого розрахунку коригування – у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду, в якому його складено;
  • у разі несвоєчасної реєстрації в ЄРПН – у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду, в якому його зареєстровано в ЄРПН.

Таке коригування підлягає відповідному відображенню в рядку 4.1.1, 4.2.1 або 4.3.1 податкової декларації з ПДВ (в залежності від ставки податку, за якою нараховувались зобов’язання, що підлягають коригуванню).

Календар бухгал­тера
20.09.21

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2021 року

Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування з IV кварталу 2021 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2021 року

Податкова декларація з плати за землю за серпень 2021 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку