Новини

Визначено особливості подання банками планів відновлення діяльності у 2021 році
25.08.2021

Національний банк України відтермінував кінцевий термін подання банками планів відновлення діяльності з 01 жовтня до 31 грудня 2021 року.

Також регулятор дозволив під час розроблення планів відновлення діяльності у 2021 році застосування системно важливим банкам двох стрес-сценаріїв: комбінованого та стрес-сценарію, визначеного Національним банком; а іншим банкам – лише комбінованого. Ці рішення ухвалені з врахуванням пропозицій банківської спільноти.

У разі отримання від регулятора переліку недоліків, виявлених у поданих планах, банки зобов’язані вжити заходів щодо недопущення таких недоліків під час розроблення планів у 2022 році.

Ці зміни передбачені постановою Правління Національного банку України від 19 серпня 2021 року № 89 «Про внесення змін до Правил роботи банків України у зв’язку з установленням карантину та запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів із метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19».

Довідково

У липні 2019 року Національний банк запровадив вимоги до розроблення планів відновлення діяльності банків України та банківських груп.

Розроблення банками та банківськими групами планів, які будуть містити реалістичні варіанти відновлення фінансової стійкості в разі суттєвого погіршення фінансового стану або настання стресової ситуації, сприятиме стабілізації роботи цих установ в умовах кризи.

До 01 березня поточного року банки вперше в тестовому режимі подавали до Національного банку України плани відновлення діяльності.

За матеріалами НБУ

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2021 року

Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування з IV кварталу 2021 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2021 року

Податкова декларація з плати за землю за серпень 2021 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку