Новини

Визначено одержувачів коштів для забезпечення роботи центрів неонатального скринінгу - постанова Уряду
18.08.2021

18 серпня Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2021 р. № 339», що стосуються оснащення експертного та регіональних центрів неонатального скринінгу лабораторним обладнанням та лабораторно-інформаційною системою. На це виділено 300 млн грн. Кошти виділені з фонду Президенту України для реалізації програми «Здорова Україна».

Так, документ визначає державне підприємство «Медичні закупівлі України» одержувачем цих коштів на закупівлі лабораторного обладнання для експертного та регіональних центрів неонатального скринінгу.

«Неонатальний скринінг — це механізм, який допоможе нам вчасно виявляти вроджені або рідкісні спадкові захворювання дітей. Зазвичай, такі діти народжуються без видимих ознак патології, а коли захворювання вже проявляється, зміни в організмі дитини стають незворотними і призводять до інвалідності і ранньої смерті пацієнтів. Рання досимптомна діагностика і вчасне лікування може врятувати життя таким дітям. Окремо, ми запускаємо закупівлі ліків для лікування орфанних захворювань за договорами керованого доступу. Так ми зможемо дати дітям шанс на здорове життя у Здоровій Україні», –  пояснює Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Постанова визначає, що закупівлю обладнання буде здійснювати державне підприємство «Медичні закупівлі України», а закупівлю лабораторних інформаційних систем та комп’ютеризованих робочих місць для працівників центрів неонатального скринінгу – МОЗ.

За матеріалами Урядовий портал

Календар бухгал­тера
28.09.21

ЄСВ із зарплати (доходу) за серпень 2021 року (гірничі підприємства)

30.09.21

Звіт про контрольовані операції за 2020 рік

ПДВ за серпень 2021 року

Акцизний податок за серпень 2021 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу, за серпень 2021 року

ВЗ із нарахованого, але не виплаченого доходу, за серпень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку