Новини

ДРС просить підприємців повідомити про перешкоди для бізнесу
12.08.2021

Державна регуляторна служба України пропонує підприємцям взяти участь в онлайн-опитуванні щодо проблемних питань, які виникають у відносинах між органами влади та суб’єктами господарювання.

Представники бізнесу можуть надати свої пропозиції щодо рішень органів влади та місцевого самоврядування, які потребують перегляду або скасування, а також зазначити причини для дерегуляції та можливі негативні наслідки, якщо ці акти залишатимуться чинними.

«Якщо цьогоріч ви мали проблеми з отриманням дозволів або ліцензій, вважаєте свою сферу діяльності надто зарегульованою та маєте пропозиції щодо дерегуляції та спрощення процедур – знайдіть 10 хвилин, щоб розповісти, що вас найбільше турбує у відносинах з органами влади», – звернувся до підприємців Голова ДРС Олексій Кучер.

За словами очільника Служби, після аналізу результатів опитування будуть організовані громадські обговорення для вирішення найгостріших питань між державними органами та підприємницькою спільнотою.

«Наша мета — захистити підприємців від адміністративного тиску та створити комфортні умови для ведення бізнесу в Україні», – наголосив Олексій Кучер та закликав підприємців повідомляти ДРС про перешкоди для бізнесу.

Календар бухгал­тера
20.09.21

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2021 року

Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування з IV кварталу 2021 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2021 року

Податкова декларація з плати за землю за серпень 2021 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку