Новини

Норми харчування у закладах освіти: внесено зміни
06.08.2021
Тема:

Постановою КМУ від 28.07.2021 р. № 786 внесено зміни до Норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затверджених постановою КМУ від 24.03.2021 р. № 305. Зміни такі:

1. Доповнено групи харчових продуктів, що використовуються для організації харчування в межах встановлених норм, такими позиціями, як олія соняшникова та кукурудзяна, зернові культури (наприклад, гречка), плоди сушені (наприклад, шипшини), молоко безлактозне.

До внесення змін дозволялось використовувати лише рафіновану олію, що містить більше ніж 50 % мононенасичених жирів і менше ніж 40 % поліненасичених жирів. Під зазначені характеристики соняшникова олія не підпадає.

2. З метою надання дітям збалансованого різноманітного раціону уточнено кількість певних груп харчових продуктів, а також частоту їх включення до певних прийомів їжі. Наприклад, сік можна давати на сніданок, обід або вечерю.

3. Уніфіковано термінологію, що зазначена в нормах харчування, з тією, що використовується в технологічній документації на страви та вироби.

4. Розширено інформацію про харчові продукти щодо вмісту глютену для організації дієтичного харчування.

Постанова № 786 набрала чинності 03.08.2021 р.

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2021 року

Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування з IV кварталу 2021 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2021 року

Податкова декларація з плати за землю за серпень 2021 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку