Новини

Фонд державного майна України презентував новий сайт з оренди об’єктів державного майна — orenda.gov.ua
22.07.2021

20 липня 2021 року Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко презентував новий інформаційний ресурс Фонду державного майна України – сайт orenda.gov.ua, присвячений оренді державної нерухомості.

В презентації також взяли участь Андрій Мотовиловець, народний депутат України, Леонід Антонєнко, заступник Голови Фонду державного майна України, Владислава Грудова, начальник відділу управління проектами та програмами ДП «Прозорро.Продажі» та Ігор Бураковський, директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій

Сайт orenda.gov.ua дозволяє кожному швидко та зручно отримати інформацію про всі вакантні для оренди об’єкти державної нерухомості та переглянути всі дані для ухвалення зваженого рішення про участь в онлайн-аукціоні з його оренди.

«Впровадження інструментів прозорості в сфері оренди відкрило нові можливості інвестувати у власну справу для кожного громадянина України. Завдяки сайту orenda.gov.ua ми впроваджуємо принцип «всі знають все»і в сферу оренди держмайна – в онлайн завантажено інформацію про понад 4000 активів оренди», – заявив Дмитро Сенниченко.

Дмитро Сенниченко підкреслив, що сайт orenda.gov.ua найближчим часом стане публічною частиною комплексної Системи автоматизації процесів оренди державного майна в Україні. Її розробка відбувається за підтримки міжнародного проєкту USAID/UKaid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS». Основна мета – усунути зловживання у сфері оренди держмайна шляхом максимальної автоматизації процесів щодо створення, підписання, оприлюднення документів і рішень, пов’язаних з передачею в оренду державного майна.

За словами заступника Голови Фонду держмайна Леоніда Антонєнка, новий сайт є реальним результатом роботи команди Фонду держмайна із впровадження якісно нових принципів розкриття інформації про вакантне для оренди майно.

«На інтерактивній мапі України, розміщеній на сайті, позначені всі вакантні та більшість вже орендованих об’єктів. Кожен із них у свою чергу має свою сторінку, яка містить вичерпну інформацію про активи. Завдяки цьому користувач сайту може дізнатися все про цікавий об’єкт за фотографіями та поверховим планом, які в обов’язковому порядку публікуються на сайті», – відзначив заступник Голови Фонду державного майна України Леонід Антонєнко. 

Леонід Антонєнко також розповів про можливості зручних пошукових фільтрів, за допомогою яких користувач сайту має можливість знайти для себе саме той об’єкт нерухомості, який максимально відповідає його потребам за низкою критеріїв пошуку: регіон розташування, тип нерухомості, метраж, поверх розташування, ціновий діапазон стартової орендної плати, наявність тих або інших комунікацій та інше. 

 


Відеозапис заходу можна переглянути за посиланням.

Календар
Завтра

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за вересень 2022 року

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (квартальна)) за ІІІ квартал 2022 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3-борг (місячна)) за вересень 2022 року

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за ІІІ квартал 2022 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку