Новини

Електронна трудова книжка: затверджено Порядок подання відомостей про трудову діяльність
16.07.2021
Тема:

ПФУ постановою Правління від 12.03.2021 р. № 11-1 затвердив Порядок подання відомостей про трудову діяльність працівника, фізичної особи — підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі.

Подання відомостей Відомості про трудову діяльність працівника подаються до ПФУ через веб-портал електронних послуг в електронній формі:

  • страхувальником за працівників
  • або самим працівником.

Передбачено два способи подання таких відомостей:

  • у вигляді копій передбачених законодавством документів, виготовлених шляхом сканування;
  • в оцифрованому вигляді — шляхом створення відповідного електронного запису в електронному кабінеті страхувальника або застрахованої особи на вебпорталі електронних послуг ПФУ, до якого додаються скановані копії документів, на підставі яких створюється запис.

Скановані копії Виготовляються скановані копії в кольоровому форматі з оригіналів трудової книжки та документів про стаж. Вони мають містити всі сторінки трудової книжки в хронологічному порядку та поля відповідних документів, бути придатними для сприйняття їх змісту, зокрема дані про серію та номер бланків документів, рекомендована роздільна здатність при скануванні — 300 dpi, формат зображення має бути jpg або pdf, розмір кожного файла не має перевищувати 1 Мб.

Електронний запис Він складається з переліку відомостей про трудову діяльність працівника:

  • найменування роботодавця або ПІБ (за наявності) та ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ або РНОКПП або серія (за наявності) та/або номер паспорта (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття РНОКПП та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);
  • періоди: роботи, навчання, практики, служби, догляду, безробіття, стажування, відносин за договорами цивільно-правового характеру, виправних робіт, сумісництва;
  • переведення з посади на іншу посаду або іншу роботу;
  • найменування посади, професія, спеціальність, кваліфікація, вид виконуваної роботи, структурний підрозділ;
  • причина припинення трудових відносин, навчання, практики, проходження служби, відносин за договорами цивільно-правового характеру, догляду, безробіття, виправних робіт (пункт, частина, стаття закону);
  • вид документа, його номер і дата, на підставі якого внесено запис про початок та/або припинення: трудових відносин, навчання, практики, служби, догляду, безробіття, стажування, відносин за договорами цивільно-правового характеру, виправних робіт, сумісництва.

Якщо електронний запис створено з помилками та відправлено, формується новий електронний запис. Детальніше розглянемо в одному з наступних номерів газети «Бухгалтерія: бюджет».

Постанова № 11-1 набирає чинності через 10 днів з дня її офіційного опублікування (на момент підготовки номера не опублікована).

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про товарооборот торгової мережі (форма №1-торг (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про обсяг оптового товарообороту (форма №1-опт (місячна)) за липень 2021 року

09.08.21

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3 — борг (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за липень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку