Новини

Електронна система для вступу іноземних студентів: як підключитися закладам вищої освіти
13.07.2021
Тема: Освіта

3 1 cерпня в Україні запрацює Єдина міжвідомча інформаційна система (ЄМІС) для закладів вищої освіти. Це проєкт для спрощення вступу іноземних студентів на навчання. Її розробляли спільно Мінцифра та МОН. 

В Україні навчаються понад 76 тисяч іноземних студентів зі 155 країн світу. Завдяки запуску системи іноземні студенти зможуть подавати заявки на навчання онлайн та без корупційних ризиків. Зараз для них існує чимало перепон під час вступу. Система настільки складна, що людині легше знайти посередника або обрати іншу країну для навчання. 

Перший крок для запуску цієї системи — підключення закладів вищої освіти. Для цього до 1 серпня необхідно надіслати перелік документів:

  • заповнений договір з ДП «Український державний центр міжнародної освіти» у двох примірниках;
  • документи про наявність ліцензії на провадження освітньої діяльності та сертифіката про акредитацію освітньої програми у визначеному порядку; 
  • лист про призначення відповідального оператора Єдиної системи в закладах вищої освіти, який є співробітником ЗВО (що підтверджується наказом на призначення).

Детальніше про умови підключення за посиланням

Без ліцензії на провадження освітньої діяльності та сертифікату про акредитацію освітньої програми, заклад вищої освіти не буде зареєстровано у системі. Після підтвердження заявки відповідальний оператор має детально заповнити інформаційну сторінку свого закладу на сайті studyinukraine.gov.ua. А саме: правила прийому, вартість навчання, умови проживання тощо. 

ЄМІС спростить цей бюрократичний процес, допоможе збільшити кількість потенційних абітурієнтів для закладів вищої освіти та підвищить імідж України на міжнародній арені.

Календар
Завтра

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за вересень 2022 року

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (квартальна)) за ІІІ квартал 2022 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3-борг (місячна)) за вересень 2022 року

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за ІІІ квартал 2022 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку