Новини

Чи потрібно сплачувати адміністративний збір для оновлення інформації про кінцевих бенефіціарних власників ГО?
07.07.2021

Чи потрібно сплачувати адміністративний збір дляоновлення інформації про кінцевих бенефіціарних власників громадських об’єднань?

Фахівці Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомляють, громадські об’єднання, зареєстровані до 11 липня 2021 року, мають подати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності протягом трьох місяці. Адміністративний збір:

не справляється у разі подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника протягом трьох місяців з 11 липня 2021 року;

справляється у разі одночасного внесення інших змін до відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про громадське об’єднання (відповідно до частини четвертої статті 17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”) у розмірі, встановленому статтею 36 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”;

справляється у разі подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”, після закінчення тримісячного строку з дня набрання чинності наказу Міністерства фінансів України від 19 березня 2021 року № 163 “Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності”.

Календар
Завтра

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за вересень 2022 року

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (квартальна)) за ІІІ квартал 2022 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3-борг (місячна)) за вересень 2022 року

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за ІІІ квартал 2022 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку