Новини

Тестування уповноважених осіб із закупівель: поки що не реалізовано, але вже незабаром
28.06.2021
Тема:

Як відомо, з 01.01.2022 р. відповідати за закупівлі повинні виключно уповноважені особи. При цьому таким особам необхідно буде пройти тестування після затвердження відповідного порядку і реалізації в електронній системі закупівель та до 01.01.2022 р.

Підкреслимо: поки що відповідний порядок не затверджено. Є тільки його проект, розміщений на офіційному сайті Мінекономіки1.

Відповідно до нього тестування буде проводитись безоплатно на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель — це PROZORRO (за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua).

Тест для кожної уповноваженої особи буде містити 50 тестових питань, які обираються автоматично з переліку тестових питань. Кожне питання передбачає чотири варіанти відповіді, один з яких є правильним. Загальний час для проведення тестування становить 60 хвилин. Уповноважені особи, які надали правильну відповідь на 30 та більше питань, вважаються такими, що склали тест.

Представники PROZORRO обіцяють вже скоро реалізувати тестування в електронній системі. Щойно це станеться, ми обов’язково вас проінформуємо.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма №1- послуги (квартальна) за II квартал 2021 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовії торгівлі (форма № 1-опт (квартальна) за ІІ кв

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3-торг (квартальна) за ІІ кв

28.07.21

ЄСВ із зарплати (доходу) за червень 2021 року (гірничі підприємства)

29.07.21

Транспортний податок за ІІ квартал 2021 року

Податок на нерухоме майно за ІІ квартал 2021 року

30.07.21

ПДВ за червень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку