Новини

Тестування уповноважених осіб із закупівель: поки що не реалізовано, але вже незабаром
28.06.2021
Тема:

Як відомо, з 01.01.2022 р. відповідати за закупівлі повинні виключно уповноважені особи. При цьому таким особам необхідно буде пройти тестування після затвердження відповідного порядку і реалізації в електронній системі закупівель та до 01.01.2022 р.

Підкреслимо: поки що відповідний порядок не затверджено. Є тільки його проект, розміщений на офіційному сайті Мінекономіки1.

Відповідно до нього тестування буде проводитись безоплатно на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель — це PROZORRO (за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua).

Тест для кожної уповноваженої особи буде містити 50 тестових питань, які обираються автоматично з переліку тестових питань. Кожне питання передбачає чотири варіанти відповіді, один з яких є правильним. Загальний час для проведення тестування становить 60 хвилин. Уповноважені особи, які надали правильну відповідь на 30 та більше питань, вважаються такими, що склали тест.

Представники PROZORRO обіцяють вже скоро реалізувати тестування в електронній системі. Щойно це станеться, ми обов’язково вас проінформуємо.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку