Новини

Мінфін пропонує уточнити окремі положення щодо оприлюднення консолідованої фінансової звітності — законопроект
16.06.2021

Мінфін на своєму офіційному вебсайті оприлюднив проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі – законопроект).

Законопроект розроблено на виконання п. 134 Плану законопроектної роботи Верховної Ради України на 2021 рік і  п. 257 Плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік.

Законопроектом пропонується:

  • запровадити категорії груп материнського підприємства та його дочірніх підприємств;
  • звільнити від обов’язкового складання і подання консолідованої фінансової звітності, крім малих груп, також групи середніх розмірів;
  • удосконалити окремі норми щодо подання фінансової звітності, складеної за МСФЗ на основі таксономії фінансової звітності в єдиному електронному форматі;
  • уточнити положення щодо оприлюднення консолідованої фінансової звітності;
  • удосконалити положення щодо первинних документів.

Законопроект оприлюднено на офіційному вебсайті Міністерства фінансів України за адресою: https://www.mof.gov.ua/ у рубриці «Проекти нормативно-правових актів» розділу «Законодавство».

Зауваження та пропозиції до законопроекту просимо надавати протягом 10 робочих днів з дня його оприлюднення на офіційному  вебсайті Міністерства фінансів України у письмовій та/або електронній формі за адресою:

  • Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2 або 04071, м. Київ, вул. Межигірська, 11, e-mail: kovtun@minfin.gov.ua.

ДОВІДКОВО:

  • Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 3 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (завантажити)
  • Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (завантажити)
  • Порівняльна таблиця до проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (завантажити)

 

Календар бухгал­тера
09.08.21

Звіт з праці (форма № 1-ПВ (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3 — борг (місячна)) за липень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за липень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за липень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за липень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку