Новини

Щодо отримання пенсії за довіреністю
31.05.2021

Фахівці Пенсійного фонду України в Одеській області повідомляють, згідно з пунктом 16 Постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.1999 №1596 “Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках”, якщо суми пенсії, що одержуються з банківського рахунку за довіреністю більш як один рік, уповноважений банк повинен повідомити про це орган Пенсійного фонду, а пенсіонер подати нову заяву до Пенсійного фонду.

Виплата пенсії здійснюється протягом усього періоду дії довіреності за умови поновлення особисто пенсіонером заяви про виплату пенсії за довіреністю через кожний рік її дії.

Отже, якщо виплата пенсії проводиться за довіреністю, громадянам потрібно щороку приходити до будь-якого територіального відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України та надавати заяву про продовження виплати пенсії за довіреністю.

 

Календар бухгал­тера
29.06.21

ЄСВ з зарплати (доходу) за травень 2021 року (гірничі підприємства)

30.06.21

ПДВ за травень 2021 року

Акцизний податок за травень 2021 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень 2021 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу травень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку