Новини

Бізнес зазнає мільйонних збитків через невидачу марок акцизного податку нового зразка
25.05.2021

Минулого року Кабінет Міністрів України запровадив нові види марок акцизного податку для вітчизняних та імпортних алкогольних напоїв з ухваленням Постанови №74. При цьому, була передбачена процедура обміну марок старого зразка на нові – Уряд зобов’язав Поліграфічний комбінат «Україна» виготовити, провести безоплатний обмін та доставку до 31 серпня 2020 року нових марок акцизного податку продавцям марок відповідно до кількості прийнятих від них для знищення марок попереднього зразка.

Втім, як повідомляють представники Комітету з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями Європейської Бізнес Асоціації, на сьогодні безоплатну видачу нових марок акцизного податку взамін повернутих попереднього зразка фактично не було забезпечено.

Вже протягом дев’яти місяців бізнес не може домогтися виконання норм Урядової Постанови №74, не зважаючи на попередні звернення до Міністерства фінансів України та Державної податкової служби України. При цьому, кількість невиданих марок акцизного податку нового зразка сягає більше 6 мільйонів штук, що в грошовому еквіваленті складає понад 1 мільйон гривень.

З проханням посприяти врегулюванню ситуації та забезпечити виконання норм Постанови №74 в повному обсязі, Асоціація звернулася з офіційним листом до Прем’єр-міністра України. Бізнес-спільнота наполягає на виконанні зобов’язань щодо видачі марок акцизного податку нового зразка. Сподіваємося, що у найближчий час цю процедуру вдасться розблокувати!

 

Календар бухгал­тера
29.06.21

ЄСВ з зарплати (доходу) за травень 2021 року (гірничі підприємства)

30.06.21

ПДВ за травень 2021 року

Акцизний податок за травень 2021 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за травень 2021 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу травень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку