Новини

ДРС повідомляє, які рішення ОМС про встановлення місцевих податків і зборів не потребують реалізації регуляторних процедур
23.04.2021

У березні цього року набрав чинності Закон про внесення змін до Податкового кодексу щодо особливостей оподаткування бізнесу, який реалізує інвестиційні проекти в Україні зі значними інвестиціями.

Цим Законом передбачено, що до 2035 року органи місцевого самоврядування можуть встановлювати ставки земельного податку та орендну плату за землі державної та комунальної власності в меншому розмірі, а також звільняти від сплати земельного податку.

Таким чином, до рішень ОМС про встановлення ставок земельного податку та орендної плати за землю та/або звільнення від його сплати для суб’єктів господарювання, що реалізують інвестиційні проекти зі значними інвестиціями, можуть не застосовуватись вимоги щодо реалізації процедур, передбачених Законом про засади державної регуляторної політики.

Проте у разі прийняття ОМС рішень, які одночасно встановлюють декілька місцевих податків та зборів або встановлюють плату за землю, то такі рішення потребують реалізації процедур, передбачених Законом.

У такому разі рішення органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів можуть мати ознаки регуляторних актів.

Нагадаємо, що інвестори та підприємці з інших країн, які ведуть свою господарську діяльність в Україні, завжди можуть звертатися до ДРС, щоб легально та відкрито лобіювати інтереси бізнесу перед регуляторними органами.

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за квітень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за квітень 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за квітень 2021 року

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій мережі (форма № 1-ОА)

Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у оптовій мережі (форма № 1-ОТ)

Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за І квартал 2021 року

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку