Новини

Мобільні бригади вакцинації проти COVID-19 забезпечать безкоштовним доступом до інтернету
21.04.2021

Мінцифра та МОЗ посприяли тому, щоб задіяні у процесі імунізації населення медики були забезпечені інтернетом навіть у віддалених від обласних центрів населених пунктах.

В Україні триває імунізація населення проти коронавірусної хвороби. Для вакцинації населення навчено вже більше 300 мобільних бригад. У своїй роботі медики вносять записи про вакцинацію пацієнтів до електронної системи охорони здоров’я. І часто вони мають потребу у використанні інтернету, адже їм доводиться виїжджати у місця, де немає стаціонарного доступу до мережі. 

Тож оператори мобільного зв’язку за сприяння Мінцифри та МОЗ забезпечили мобільні бригади безкоштовним доступом до мобільного інтернету

«Поки ми не в 2024 році, коли за планом Мінцифри 95% населення України матиме доступ до швидкісного інтернету, інколи доводиться вирішувати питання інтернет-зв’язку от так – точково. Коронавірус пришвидшує трансформацію всього світу і Україна не може залишитися осторонь цього глобального процесу. Отримання мобільними бригадами доступу до інтернету – це приклад взаємодії двох міністерств і бізнесу, користь від якої відчують українці», — зазначив заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку цифрової інфраструктури Олександр Шелест.

Детальніше про вакцинацію від COVID-19 ви можете дізнатися за посиланням.

Календар бухгал­тера
14.05.21

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за квітень 2021 року

Довідка про використані РК за квітень 2021 року

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за квітень 2021 року

20.05.21

Податкова декларація з ПДВ за квітень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку