Новини

Підготовка фахівців за спеціальністю «Професійна освіта» на рівні фахової передвищої освіти може здійснюватися за кошти Держбюджету
09.04.2021

Коледжі отримали можливість здійснювати підготовку фахівців за спеціальністю 015 «Професійна освіта» на рівні фахової передвищої освіти за кошти Державного бюджету. Про це йдеться в наказі Міністерства освіти і науки України від 09.02.2021 № 153, зареєстрованому в Міністерстві юстицій України 23 березня 2021 року за  № 373/35995.

Наказ № 153 набрав чинності 2 квітня 2021 року (опубліковано в «Офіційному віснику України» № 25 від 02.04.2021).

Заклади фахової передвищої освіти зможуть отримати державне замовлення на підготовку педагогічних працівників для закладів професійної (професійно-технічної) освіти за спеціальністю 015 «Професійна освіта».

Наказ розроблено з метою приведення нормативно-правових актів Міністерства освіти і науки України у відповідності до Закону України «Про фахову передвищу освіту» та вимог абзацу третього пункту 3 частини четвертої розділу XIV «Прикінцеві та перехідні положення» зазначеного Закону.

Нагадаємо, забезпечити фінансову автономію ЗВО та унормувати здобуття освіти за дуальною формою – пріоритетні дії Уряду у сфері вищої освіти.

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт з праці за квітень 2021 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про заборгованість з оплати праці (форма № 3-борг (місячна)) за квітень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку