Новини

Чи може банк примусово оформити до зарплатної картки ще й кредитку?
07.04.2021

Фахівці НБУ повідомляють, що банк не може примусово оформити до зарплатної картки ще й кредитку.

Банки мають право пропонувати своїм клієнтам супутні послуги, але не можуть вимагати придбати їх.

Тому, якщо кредитка вам справді потрібна, звісно, оформлюйте, а ні – то спокійно відмовляйтеся від неї.

Ваше право підтверджує ст. 55 Законом України "Про банки і банківську діяльність": банкам забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або від спорідненої чи пов'язаної особи банку як обов'язкову умову надання банківських послуг.

Якщо банк відмовляє вам у картці без покупки кредитки:

  • напишіть звернення на керівництво банку;
  • якщо ситуація не вирішилася, і банк не припиняє дію послуг, від яких ви письмово відмовилися, зверніться до НБУ за посиланням.

Більше інформації про права тут.

За матеріалами НБУ

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт із заборгованності страхуваьника зі сплати страхових коштів до ФСС

15.04.21

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за березень 2021 року

Довідка про використані РК за березень 2021 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку