Новини

Працівники держустанов зможуть використовувати в роботі особистий е-підпис
18.03.2021

Кабмін ухвалив постанову, яка спростить використання електронних довірчих послуг у державних установах. Завдяки цьому посадовці зможуть використовувати в роботі особистий е-підпис. Для цього їм не потрібно буде отримувати КЕП представника держустанови. 

Мінцифра працює над розвитком галузі електронних довірчих послуг. Мета міністерства — доступні та зручні е-довірчі послуги й послуги е-ідентифікації для кожного, особливо для працівників державних структур. 

Постанова «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 р. № 749 і від 3 березня 2020 р. № 193» продовжить реалізацію експериментального проєкту щодо використання удосконалених е-підписів, а також дозволить працівникам державних установ: 

  • отримувати удосконалені е-підписи без участі держструктур;
  • використовувати удосконалені е-підписи нарівні з кваліфікованими.

У випадках, які потребують підвищеного захисту,  працівники обов'язково мають використовувати кваліфікований е-підпис, що зберігається на захищеному носії (токені).

Отримати кваліфіковані та удосконалені е-підписи можна у кваліфікованих надавачів е-довірчих послуг. Перелік за посиланням.

 

Календар бухгал­тера
19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

20.04.21

Авансовий внесок з ЄП за квітень 2021 року (єдинники групи 2)

ЄСВ із зарплати (доходу) за березень 2021 року

Податкова декларація з рентної плати за березень 2021 року

Податкова декларація з ПДВ за березень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку