Новини

Нові медичні професії
12.03.2021
Тема:

МОЗ видав наказ «Про затвердження Змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 Охорона здоров’я”» від 26.02.2021 № 366 (далі — наказ № 366) на виконання Закону України від 18.12.2020 № 1123-ІХ «Про внесення зміни до статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо пільг та підвищення оплати праці професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я».

У розділі «Професіонали з вищою немедичною освітою, які працюють у бюро судово-медичної експертизи» затверджено нові спеціальності: (1) експерт-імунолог судовий; (2) експерт-токсиколог судовий; (3) експерт-цитолог судовий.

Крім того, створено нові розділи в ДКХП, а саме: «Професіонали з вищою немедичною освітою медико-лабораторної справи у сфері охорони здоров’я» (бактеріолог, біохімік, вірусолог, генетик, ентомолог, імунолог, лаборант клінічної діагностики, мікробіолог, паразитолог) та «Професіонали з вищою немедичною освітою медико-профілактичної справи у сфері охорони здоров’я» (фахівець з громадського здоров’я та фахівець з довкілля та здоров’я).

Наказ № 366 набрав чинності 26 лютого 2021 року.

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Звіт із заборгованності страхуваьника зі сплати страхових коштів до ФСС

15.04.21

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за березень 2021 року

Довідка про використані РК за березень 2021 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку