Новини

Затверджено форми документів у сфері надання соціальних послуг
26.02.2021
Тема:

1. Статтею 22 Закону України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 р. № 2671-VIII передбачено, що між надавачем та отримувачем соціальних послуг чи його законним представником укладається в письмовій формі договір про надання соціальних послуг.

На виконання цієї норми наказом Мінсоцполітики від 23.12.2020 р. № 847 затверджено Типовий договір про надання соціальних послуг. Зокрема, п. 5 Типового договору передбачено, що плата за соціальні послуги, надані з установленням диференційованої плати, за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб вноситься щомісяця протягом п’яти робочих днів з дати набрання чинності цим договором після надання надавачем соціальних послуг відповідного рахунку.

2. Крім того, наказом Мінсоцполітики від 29.01.2021 р. № 37 затверджено форми документів, необхідних для призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, а саме:

  • форма заяви про згоду надавати соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі;
  • форма заяви про згоду отримувати соціальні послуги;
  • форма акта про проведення обстеження сім’ї;
  • форма декларації про доходи та майновий стан сім’ї.

Із форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг, затвердженої наказом Мінсоцполітики від 21.04.2015 р. № 441, виключено п. 9, який передбачав відображення інформації про компенсацію фізичній особі, яка надає соціальні послуги.

Накази № 847 та № 37 набирають чинності з дати їх офіційного опублікування (на момент підготовки номера не опубліковано).

Календар бухгал­тера
Завтра

Звіт із заборгованності страхуваьника зі сплати страхових коштів до ФСС

15.04.21

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за березень 2021 року

Довідка про використані РК за березень 2021 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

19.04.21

ЄСВ «за себе» за І квартал 2021 року (ФОП)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку