Новини

Податкові перевірки та спори 2021: алгоритм дій, тренди перевірок, новели захисту
23.02.2021

 «Податкові перевірки та спори 2021: алгоритм дій, тренди перевірок, новели захисту»

Компанія KPMG в Україні запрошує на вебінар «Податкові перевірки та спори 2021: алгоритм дій, тренди перевірок, новели захисту»

Дата: 3 березня 2021 року

Час: 11:00 – 13:00

Формат: вебінар

Реєстрація: https://podatkovisporu.ticketforevent.com/

Під час заходу ви дізнаєтеся про можливості оскарження включення до плану-графіка податкових перевірок, стратегії захисту та останню практику Верховного Суду стосовно оскарження висновків актів податкових перевірок щодо реальності господарських операцій, трансфертного ціноутворення, застосування пільгової ставки з податку на доходи нерезидентів, кваліфікації постійного представництва.

Програма вебінару включатиме:

  • План-графік перевірок – підстави для включення та можливості для оскарження
  • Алгоритм поведінки під час проведення перевірок: комунікація з інспектором, надання документів, відповідей на запити
  • Спори щодо реальності господарських операцій: як оскаржити нові підходи податкових органів
  • Спори щодо застосування пільгової ставки з податку на доходи нерезидентів (проценти, дивіденди, роялті) та кваліфікації постійного представництва: як захистити позицію бізнесу
  • Спори з питань трансфертного ціноутворення: доказова база фіскальних органів та платників податків (аналіз актуальної податкової практики).
  • Типові порушення, які шукають податкові органи

Доповідачі:

Лариса Антощук, керівниця практики з вирішення податкових спорів KPMG Law Ukraine.Адвокатка з 13-річним досвідом супроводу спорів і консультування міжнародних та українських компаній з питань оподаткування. У портфоліо клієнтів з вирішення податкових спорів входять компанії, що представляють медіа, фармацевтичний і косметичний бізнес, компанії-виробники промислового устаткування, ІТ.

Наталія Мусієнко, менеджерка, адвокатка практики з вирішення податкових спорів KPMG Law Ukraine. Має успішний досвід представництва під час податкових перевірок та в податкових спорах клієнтів різних галузей бізнесу: фармацевтичного, агробізнесу, медіа, телекомунікацій, технологій, рітейлу, авіакомпаній, виробників промислового устаткування, банків і фінансових установ.Наталія супроводжує спори з трансфертного ціноутворення, спори з «фіктивними» операціями, спори щодо правильності застосування НП(С)БО та МСФЗ. Наталя є членом Асоціації юристів України, Американської торгової палати та Європейської бізнес-асоціації.

Софія Барановська, юристка практики з вирішення податкових спорів KPMG Law Ukraine. Софія працює зі спорами щодо недопуску до податкових перевірок, реальності правочинів, трансфертного ціноутворення. Професійний досвід Софії також включає супровід податкових перевірок, підготовку відповідей на запити податкових органів, оскарження індивідуальних податкових консультацій.

Кому буде цікавий вебінар?

Вебінар буде корисним фінансовим директорам, головним бухгалтерам, керівникам юридичних департаментів, власникам компаній фінансового та реального секторів економіки.

Участь у вебінарах безкоштовна. Заявки на участь від консультаційних, юридичних та аудиторських компаній не приймаються.

З будь-яких питань просимо звертатися до Юлії Салей на електронну адресу: ysalei@kpmg.ua

 

 

Календар бухгал­тера
01.03.21

Податкова декларація ФОП-платника ЄП груп 1 та 2 за 2020 рік

Податкова декларація з податку на прибуток підприємств за 2020 рік

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2020 рік (форма № 10-ПОІ)

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до держбюджету за 2020 рік

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента за 2020 рік

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента

Фінзвітність за 2020 рік до органів статистики (усі підприємства)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку