Новини

Суб’єкти господарювання мають право не допускати контролерів до перевірки, якщо таким органом не була затверджена уніфікована форма акта
17.02.2021

Станом на сьогодні Державна регуляторна служба України погодила уніфіковані форми актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) перевірок у 58 сферах державного нагляду (контролю).

Дія Закону про нагляд (контроль) поширюється на 82 сфери державного нагляду (контролю). Наразі вже у 70 сферах Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та періодичність проведення перевірок. 

Після затвердження Кабміном критеріїв, контролюючі органи розробляють уніфіковані форми актів та погоджують їх з ДРС. Таким чином, згідно законодавства станом на 15.02.2021 затверджено уніфіковані акти у 58 сферах державного нагляду (контролю).

Нагадуємо, що суб’єкти господарювання мають право не допускати посадових осіб органу державного нагляду (контролю) до перевірки, якщо таким органом не була затверджена уніфікована форма акта.

Ознайомитись з переліком контролюючих органів, яким вже затверджено критерії та форми актів можна за посиланням.

Календар бухгал­тера
09.03.21

Звіт з праці за лютий 2021 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про заборгованість з оплати праці за лютий 2021 року (форма № 3-борг (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за лютий 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за лютий 2021 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за лютий 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку