Новини

Зміни в Кваліфікаційних вимогах до державного реєстратора
12.02.2021
Тема:

Мін’юст наказом від 23.12.2020 р. № 4423/5 затвердив зміни до Кваліфікаційних вимог до державного реєстратора, затверджених наказом Мін’юсту від 29.12.2015 р. № 2790/5.

1. Передбачено, що для держреєстраторів установлюються, зокрема, такі вимоги:

  • стаж роботи у сфері права не менше трьох років, або на посаді державного реєстратора чи на іншій посаді, що передбачає виконання функцій державного реєстратора (далі — посада державного реєстратора) не менше одного року (раніше йшлося про виконання функцій державного реєстратора);
  • успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та ЄДР у порядку здійснення контролю, визначеному КМУ (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора перебували на посаді державного реєстратора в іншого суб’єкта державної реєстрації (раніше йшлося про виконання функцій державного реєстратора під час перебування у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації)).

2. Встановлено, що спецперевірка діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, ЄДР не проводиться у випадках переведення з посади державного реєстратора на іншу посаду державного реєстратора в межах одного суб’єкта державної реєстрації чи переведення з посади державного реєстратора на іншу посаду державного реєстратора у зв’язку з реорганізацією або ліквідацією суб’єкта державної реєстрації, передачі або делегування повноважень і функцій від одного суб’єкта державної реєстрації до іншого.

Наказ № 4423/5 набрав чинності 29.12.2020 р.

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація ФОП-платника ЄП груп 1 та 2 за 2020 рік

Податкова декларація з податку на прибуток підприємств за 2020 рік

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2020 рік (форма № 10-ПОІ)

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до держбюджету за 2020 рік

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента за 2020 рік

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента

Фінзвітність за 2020 рік до органів статистики (усі підприємства)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку