Новини

Уряд продовжив до кінця року реалізацію експериментального проекту щодо дистанційної оплати ЖКП
04.02.2021

Кабмін постановою від 03 лютого 2021 р. № 68 продовжив термін реалізації експериментального проекту щодо формування навичок та популяризації дистанційної оплати житлово-комунальних послуг серед одержувачів пенсій та грошової допомоги до 31 грудня 2021 року.

Проект продовжено з метою більш широкого залучення уповноважених банків до реалізації експерименту та у зв’язку із проведенням заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

У рамках проекту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2020 року № 287, окремими уповноваженими банками було проведено заходи щодо:

  • проведення оплати за спожиті житлово-комунальні послуги серед одержувачів пенсій та грошової допомоги на довільні реквізити через дистанційні канали обслуговування: мобільний додаток та інтернет-банкінг;
  • реєстрацію в системі банк-online без відвідування відділень банку;
  • регулярного інформування одержувачів шляхом відправлення смс-повідомлень про роботу систем дистанційного обслуговування та “гарячих” телефонних ліній, можливості дистанційної оплати за спожиті житлово-комунальні послуги, смс-інформування про зарахування грошових коштів;
  • розміщення на веб-сайтах інформаційних відеороликів з відповідними рекомендаціями щодо безпечного обслуговування в банках.

Реалізовано сервіс зняття готівкових коштів при розрахунках картками за допомогою платіжних терміналів в таких торгових мережах як СІЛЬПО, ФОРА, VARUS, АЗК Wog та Okko.

За даними АТ „Ощадбанкˮ, кількість одержувачів, що сплачували комунальні послуги через дистанційний канал за період експерименту зросла майже утричі.

За матеріалами Мінсоцполітики

Календар бухгал­тера
01.03.21

Податкова декларація ФОП-платника ЄП груп 1 та 2 за 2020 рік

Податкова декларація з податку на прибуток підприємств за 2020 рік

Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2020 рік (форма № 10-ПОІ)

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до держбюджету за 2020 рік

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента за 2020 рік

Розрахунок податку на прибуток постійного представництва нерезидента

Фінзвітність за 2020 рік до органів статистики (усі підприємства)

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку