Новини

Перший крок до електронної реєстрації місця проживання
28.12.2020

Уряд схвалив постанову, яка наближає Україну до впровадження найбільш очікуваної державної послуги онлайн — реєстрації місця проживання. 

Постанову розроблено Міністерством цифрової трансформації України спільно з Міністерством внутрішніх справ та Державною міграційною службою.

Нормативно-правовим актом передбачено, що з 1 квітня 2021 року органи місцевого самоврядування мають вести реєстри територіальних громад виключно в е-формі або засобами ІТ-системи Державної міграційної служби. Також запроваджується виключно електронний обмін даними замість паперового.

Це нарешті дозволить вирішити проблему відсутності актуальної та повної інформації щодо реєстрації місця проживання громадян, накопичення неякісних даних та їх дублювання.

Ця постанова наближає до впровадження послуги з реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації одночасно з реєстрацією нового місця проживання онлайн.

Календар бухгал­тера
20.01.21

Податкова декларація з рентної плати за грудень 2020 року

Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з доходу за грудень 2020 року

ЄСВ із зарплати (доходу) за грудень 2020 року

ЄСВ "за себе" за IV квартал 2020 року (ФОП)

Податкова декларація з ПДВ за грудень року

Декларацію з акцизного податку за грудень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку