Новини

Підвищено стипендії для видатних спортсменів, тренерів та ветеранів спорту
12.11.2020

Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про стипендію Кабінету Міністрів України для видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту». Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт.

Зокрема, постановою передбачено підвищити розмір стипендії для видатних спортсменів, які займали 4 – 6 місця на Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, були чемпіонами або призерами чемпіонатів світу та Європи, за віком припинили спортивну кар’єру, але постійно беруть участь у проведенні спортивних заходів, підтримують ветеранський рух спортсменів.

Стипендія встановлюється в розмірі 1,5 прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність, та з січня 2021 року становитиме 2653,5 грн на противагу 800 грн, що були затверджено попередньо.

Такий підхід забезпечить щорічне зростання розміру стипендії відповідно до розміру прожиткового мінімуму, затвердженого Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік.

«Завжди говорив, що хто не пам'ятає минулого – той не має майбутнього. Треба поважати таких людей, потрібно робити кращі умови. Так це не багато, але це суттєво. Ми будемо збільшувати крок за кроком», — зазначив Міністр.

Також постановою упорядковано категорії спортсменів та тренерів, яким призначатиметься стипендія.

Календар бухгал­тера
04.12.20

Звіт про товарооборот торгової мережі за листопад 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за листопад 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку