Новини

Визначення результатів виконання завдань держслужбовцями категорій «Б» і «В»: Методрекомендації НАДС
10.10.2020
Тема:

НАДС наказом від 18.09.2020 р. № 174-20 затвердило Методичні рекомендації щодо визначення результатів виконання завдань державними службовцями, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», та затвердження висновку (далі — Методрекомендації № 174-20).

Їх рекомендується застосовувати під час:

  • визначення результатів виконання завдань (підготовки проекту наказу (розпорядження) про визначення результатів виконання завдань держслужбовцями (далі — проект наказу (розпорядження) про визначення результатів виконання завдань) із списком держслужбовців, подання письмових звітів, проведення оціночних співбесід, заповнення форм щодо результатів виконання завдань держслужбовцем. Рекомендований перелік питань для проведення оціночної співбесіди затверджено в додатку до Методрекомендацій № 174-20;
  • затвердження висновку щодо оцінювання результатів службової діяльності державних службовців (крім випадків, коли жодне із визначених завдань не підлягає оцінюванню) та ознайомлення з ним державного службовця.

Відповідно до п. 13 Порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою КМУ від 23.08.2017 р. № 640, визначення результатів виконання завдань проводиться в жовтні–грудні за період з 1 січня поточного року або з дати визначення завдань і ключових показників до дати прийняття наказу (розпорядження) про визначення результатів виконання завдань.

З метою належної підготовки до визначення результатів виконання завдань службам управління персоналом держоргану, штатна чисельність якого перевищує 50 осіб, рекомендується розпочати підготовку проекту наказу (розпорядження) про визначення результатів виконання завдань та подати його на затвердження не пізніше 5 жовтня звітного року.

Календар бухгал­тера
26.10.20

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІІІ квартал 2020 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна)) за ІІІ

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна)) за ІІІ квартал

Фінзвітність за ІІІ квартал 2020 року до органів статистики

28.10.20

ЄСВ із зарплати (доходу) за вересень 2020 року (гірничі підприємства)

30.10.20

Авансовий внесок з туристичного збору за жовтень 2020 року

ПДВ за вересень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку