Новини

Порядок сплати податків, зборів та внесків суб’єктами господарювання об’єднаних територіальних громад
08.10.2020

Фахівці ДПС в Івано-Франківській області інформують, що платники податків сільських, селищних, міських рад, які об’єдналися в об’єднані територіальні громади в минулі роки, зокрема Івано-Франківської, Коломийської, Долинської, Калуської міських ОТГ, повинні сплачувати місцеві податки та збори, а саме земельний податок, податок на нерухоме майно, транспортний податок, єдиний податок тощо, за реквізитами рахунків тієї ОТГ, до якої вони належать.

Водночас, податки, збори та внески, що підлягають зарахуванню до державного бюджету та до Пенсійного фонду, а саме: податок на прибуток підприємств, військовий збір, єдиний внесок та ін., сплачуються виключно за основним місцем обліку платника.

Проте, територіальні громади, які долучилися до ОТГ в 2020 році, до кінця року ще здійснюватимуть платежі до бюджетів за тими ж реквізитами, що використовули до об’єднання.

Нагадаємо, що сплата податків та зборів на неправильні рахунки, спричиняє виникнення заборгованості з цих податкових зобов’язань і, відповідно, до нарахувань штрафів та пені. Тож з метою уникнення  фінансової відповідальності платникам податків слід ретельно перевіряти реквізити рахунків. До речі, відсутність чи наявність заборгованості, а також реквізити рахунків податкових платежів можна перевірити, зайшовши в приватну частину Електронного кабінету.

Календар бухгал­тера
26.10.20

Звіт про обсяги реалізованих послуг (форма № 1-послуги (квартальна)) за ІІІ квартал 2020 року

Звіт про продаж і запаси товарів (продукції) в оптовій торгівлі (форма № 1-опт (квартальна)) за ІІІ

Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі (форма № 3–торг (квартальна)) за ІІІ квартал

Фінзвітність за ІІІ квартал 2020 року до органів статистики

28.10.20

ЄСВ із зарплати (доходу) за вересень 2020 року (гірничі підприємства)

30.10.20

Авансовий внесок з туристичного збору за жовтень 2020 року

ПДВ за вересень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку