Новини

Бізнес виступає за якнайшвидший запуск е-ТТН на повноцінній основі
17.09.2020

16 вересня Уряд ухвалив рішення про продовження експериментального проекту з тестування електронно-транспортних накладних до кінця року. Про це повідомляє Спілка Українських Підприємців на своїй сторінці у Facebook.

На цей період в Україні одночасно з використанням системи електронного документообігу електронної ТТН, продовжать використовуватися товарно-транспортні накладні в паперовій формі.

Головною перевагою е-ТТН для транспортних компаній є спрощення оформлення, виписки та оперативне підписання електронної форми товарно-транспортних накладних усіма учасниками процесу, відсутність необхідності повторного оформлення загублених документів.

Це важлива реформа, впровадження якої домігся Комітет з транспорту і логістики СУП (зміни, що дозволили використання е-ТНН, були внесені до Наказу №363 Міністерства інфраструктури).

Спілка Українських Підприємців наголошує, що для повноцінного запуску е-ТТН в країні в рамках експериментального періоду має бути створена єдина база для зручного обміну даними між операторами, що надсилатимуть та опрацьовуватимуть такі накладні. Бізнес очікує на повноцінний запуск ініціативи уже у 2021 році.

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ з зарплати (доходу) за серпень 2020 року (гірничі підприємства)

30.09.20

Звіт про контрольовані операції за 2019 рік

ПДВ за серпень 2020 року

Акцизний податок за серпень 2020 року

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку