Новини

Кошти державного дорожнього фонду
11.09.2020
Тема:

Кабмін постановою від 02.09.2020 р. № 788 вніс зміни до Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду, затвердженого постановою КМУ від 20.12.2017 р. № 1085.

По-перше, передбачено спрямування бюджетних коштів на утримання відповідних бюджетних установ, що забезпечують функціонування інформаційно-аналітичної системи дорожнього господарства.

По-друге, зменшено до 50 % обсяг коштів, які обласні бюджети зобов’язані спрямовувати на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

По-третє, дозволено використовувати до 30 % коштів державного дорожнього фонду на погашення та обслуговування місцевого боргу за місцевими запозиченнями, залученими для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності, однак при цьому не більше 10 % — на обслуговування місцевого боргу за такими місцевими запозиченнями.

Постанова № 788 набрала чинності 09.09.2020 р.

Календар бухгал­тера
Завтра

Податкова декларація з ПДВ за серпень 2020 року

Декларація з акцизного податку за серпень 2020 року

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за серпень 2020 року

Податкова декларація з плати за землю

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку