Новини

Платник ПДВ змінив найменування, чи подавати заяву до податкової для перереєстрації?
31.08.2020

Фахівці ГУ ДПС у Запорізькій області повідомили, що перереєстрація у зв'язку із зміною найменування (крім перетворення) (прізвища, імені та по батькові) платника ПДВ, який включений до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, здійснюється податковим органом без подання заяви платником ПДВ на підставі відомостей з цього Єдиного державного реєстру (п. 183.15 ст. 183 Податкового кодексу України ).

Отже, перереєстрація платника ПДВ з причини зміни найменування здійснюється на підставі даних з ЄДР, тобто без подання заяви платником ПДВ.

Календар бухгал­тера
05.10.20

Звіт про товарооборот торгової мережі за вересень 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за вересень 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

07.10.20

Звіт з праці за вересень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт з праці за ІІІ квартал 2020 року (форма № 1-ПВ (квартальна))

09.10.20

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за ІІІ квартал 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за вересень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за вересень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку