Новини

Столична влада пропонує Уряду схвалити рішення, щоб додаток «Дій вдома» встановлювали і люди, які контактували з хворими
28.08.2020

Мер Києва Віталій Кличко вважає, що застосунок «Дій вдома» повинні встановлювати також і ті особи, які контактували з хворими на коронавірус. Про це Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання користувачів соцмереж.

«Справді, додаток «Дій вдома» показав свою ефективність. Його повинні встановлювати громадяни, які перетинають державний кордон з Україною. Але, наскільки нам відомо, цей додаток встановлюють протягом 24 годин з моменту перетину кордону. І за цей час людина може мати багато контактів. Це добре, що уряд, нарешті, за нашою пропозицією, вже ухвалив рішення про обмін даними застосунку «Дій вдома» із органами місцевого самоврядування. Зокрема, міський Моніторинговий центр почав отримувати данні про людей, які повертаються з-за кордону. Але, щоб убезпечити мешканців усіх міст країни, столична влада пропонує Кабінету Міністрів ухвалити ще одну постанову. Щоб додаток «Дій вдома» встановлювали і люди, які контактували з тими, хто захворів», – наголосив Віталій Кличко.

Мер підкреслив, що таким чином з’явиться можливість швидше виявляти можливі спалахи захворювання.   

«Ми очікуємо від уряду на оперативне ухвалення такого рішення. Це допоможе запобігти неконтрольованому поширенню вірусу. Та уникнути суворого карантину», – сказав Віталій Кличко.

28.08.2020 прес-брифінг Віталія Кличка за посиланням

За матеріалами КМДА

Календар бухгал­тера
05.10.20

Звіт про товарооборот торгової мережі за вересень 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за вересень 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

07.10.20

Звіт з праці за вересень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт з праці за ІІІ квартал 2020 року (форма № 1-ПВ (квартальна))

09.10.20

Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до ФСС за ІІІ квартал 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за вересень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за вересень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку