Статті

З

Зламався спідометр? Діємо за ситуацією

Маємо на балансі автомобіль «Volkswagen Passat». Зламався спідометр, але автомобіль експлуатували ще деякий час. Чи вважається це порушенням? І взагалі який порядок дій у разі встановлення такого недоліку? Чи можна використовувати акт списання спідометрів, який затверджено таким документом: Інструкція про порядок утримання та експлуатації спідометрового обладнання автомобілів від 01.07.1987 № Р 301265-0333-87? Як визначити витрати пального без показань спідометра?

01 жовтня, 2021
Тема:

Статтю взято з газети "Медична бухглатерiя" № 19/2021

Марина Дорошенко, експертка газети

Лідія Безкоровайна, експертка газети

Спідометр чи одометр? Серед решти приладів, що розміщені на панелі автомобіля, найбільш знайомим та зрозумілим для нас є вимірювач швидкості — спідометр. А ось про існування окремого приладу, який рахує пройдений кілометраж, знають не всі. Ідеться про одометр. Саме він визначає кількість обертів колеса під час руху транспортного засобу за певну пройдену відстань. У межах одного кілометра автомобіль здійснює конкретну кількість таких обертів, а на табло виводяться пройдені кілометри.

Оскільки «віконечко» одометра зазвичай розташоване поблизу шкали спідометра, часто плутають ці прилади, хоча насправді вони виконують різні функції. І навіть у Держстандарті СРСР (ГОСТ 12936-82)1 пристрій для вимірювання швидкості та пристрій для вимірювання відстані було об’єднано в один пристрій — спідометр. Але сучасний ДСТУ OIML R 55:20142 уже повністю розмежовує призначення приладів. Ба більше, наводить ще один, призначення якого — відображати та реєструвати миттєву швидкість подоланої транспортним засобом відстані та, можливо, інших параметрів руху, — хронотахограф. Вказаним документом визначено технічні характеристики приладів, що їх установлюють на транспортні засоби.

ДСТУ OIML R 55:2014 «Метрологія. Спідометри, механічні одометри та хронотахографи для транспортних засобів. Метрологічні вимоги» (OIML R 55:1981, IDT).
ГОСТ 12936-82 «Спідометри автомобільні з електроприводом. Загальні технічні умови» (дата введення — 01.07.1983).

Несправним може бути як спідометр, так і одометр, але зазвичай констатують факт ламання першого приладу. Та насправді в частині безпеки дорожнього руху й дотримання правил технічної експлуатації транспортних засобів вихід із ладу обох приладів вважається технічними несправностями і є порушенням правил дорожнього руху, що призводить до відповідальності згідно з чинним законодавством (ст. 121 КУпАП3).

Кодекс України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 № 8073-X.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Відповідно до п.п. «г» п.п. 31.4.7 Правил № 13064 заборонено експлуатувати транспортні засоби за наявності технічних несправностей спідометра та одометра.

Правила дорожнього руху, затверджені постановою КМУ від 10.10.2001 № 1306.

Техобслуговування та ремонт Щоби підтримувати транспортний засіб у технічно справному стані, забезпечувати надійність, економічність та безпеку його роботи, виконують відповідні роботи, які мають обов’язковий характер: ремонт і технічне обслуговування. Для власників усіх транспортних засобів незалежно від форми власності ці вимоги є законодавчо обґрунтованими, про що зазначено в Положенні № 1025.

Положення про технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту, затверджене наказом Мінтранспорту України від 30.03.1998 № 102.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Вмонтовані спідометри та одометри ремонту не підлягають (п. 12 додатка 10 до Правил № 5506).

Правила експлуатації колісних транспортних засобів, затверджені наказом Мінінфраструктури від 26.07.2013 № 550.

За щоденного огляду перевіряють справність спідометрового обладнання під час руху автомобіля. Сезонне технічне обслуговування передбачає заміну оливи в спідометровому обладнанні та перевірку правильності пломбування спідометра і його привода (п. 8 додатка В до Положення № 102). Перше технічне обслуговування (ТО-1) має включати перевірку надійності кріплення, стану і правильності пломбування спідометра та його привода відповідно до чинної інструкції (п. 19 додатка А до Положення № 102). При цьому слід керуватися інструкціями заводів-виробників, держстандартами, Правилами № 1306 та Законом про дорожній рух7 (п. 2.1 Положення № 102).

Закон України «Про дорожній рух» від 30.06.1993 № 3353-XII.

«Бородата» інструкція Правильність опломбування спідометра, а також порядок експлуатації визначено інструкцією, про яку згадано вище, але якою саме не вказано. Цілком імовірно, мова про Інструкцію № 878. Саме про цей документ ішлося в запитанні нашої читачки.

Інструкція про порядок утримання та експлуатації спідометрового обладнання автомобілів від 01.07.1987 № Р 301265-0333-87.

Офіційні законодавчі джерела взагалі не містять згадки про такий документ, розроблений ще за радянських часів, хоча судова практика має посилання на Інструкцію № 87 як на таку, якою користуються контролюючі органи (постанова Донецького апеляційного адміністративного суду від 04.02.2014 № 36981771, постанова Донецького окружного адміністративного суду від 23.12.2013 № 36536840).

Немає Інструкції № 87 і серед нормативно-правових актів СРСР, які не застосовують на території України, тому, згідно з постановою № 15459, цей документ до ухвалення відповідного «послідовника» вважається чинним щодо питань, які не врегульовані вітчизняним законодавством.

Постанова ВРУ «Про порядок тимчасової дії на території України окремих актів законодавства Союзу РСР» від 12.09.1991 № 1545-XII.

ДО ВІДОМА. Положенням № 102 скасовано дію на території України Положення про профілактичне обслуговування і ремонт рухомого складу автомобільного транспорту від 06.04.1994, у якому згадується, зокрема, і Інструкція про порядок утримання та експлуатації спідометрового обладнання автомобілів (без зазначення реквізитів).

Зауважимо, що Інструкція № 87 поширюється лише на певні марки вантажних, легкових автомобілів та автобусів: ГАЗ (за винятком ГАЗ-14), ЗАЗ, ЛуАЗ, УАЗ, ЗіЛ (за винятком ЗіЛ-114, 4104, 117), ВАЗ, АЗЛК, Іж, ЛАЗ, ЛіАЗ, ПАЗ, КаВЗ, РАФ, ЄрАЗ, КАЗ, КрАЗ, МАЗ, КамАЗ, БілАЗ, «Урал», «Ікарус», «Татра», ІФА, «Жук», «Шкода», «Магірус-Дойтц», «Ніса», АВІА, «Робур», «Вольво», «Мерседес-Бенц». А деякі норми Інструкції № 87 узагалі суперечать чинному законодавству, як-от обов’язковість проведення періодичної повірки спідометрів. Згідно з п. 1.6 Інструкції № 87 її проводять не рідше ніж один раз на два роки, а Перелік № 37410 узагалі не містить такої вимоги (окрім дистанційних вимірювачів швидкості). Тому керуватися таким документом слід обережно.

Перелік категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці, затверджений постановою КМУ від 04.06.2015 № 374.

Із судової практики Порушенням пп. 1.2, 1.3 Інструкції № 87 є наявність на підприємстві несправного спідометра. Проте, як вплине така недбалість на порядок списання пального та яку відповідальність передбачено для водія в такому разі, у документі не зазначено, тому брати його за основу не варто. Краще звернемось до судової практики, і хоч вона стосується бюджетної установи, та все ж є показовою і для підприємств.

Постановою Донецького апеляційного адміністративного суду від 04.02.2014 № 36981771 та постановою Донецького окружного адміністративного суду від 23.12.2013 № 36536840 визнано неправомірним установлене фінінспекторами незаконне списання бензину бюджетною установою внаслідок несправності спідометра, а саме внесення недостовірних даних до документів первинного обліку, що спричинило таке порушення. Бюджетна установа на час відсутності спідометра вжила заходи з метою запобігти порушенням. Цими заходами були такі: використання добового одометра, показники якого щоденно обнуляли та перевіряли дві посадові особи; складання наказів керівника про службові поїздки; заповнення документів, що підтверджують факт використання пального (подорожніх листів); списання пального з урахуванням Норм № 4311.

Норми витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті, затверджені наказом Мінтранспорту України від 10.02.1998 № 43.

ДО ВІДОМА. Слід мати на увазі, що п.п. 3.5.4 Норм № 43 дозволено визначати фактичні потреби та нормативні витрати пального за звітними документами, установленими підприємствами, у тому числі з використанням сучасних інформаційних технологій та супутникових систем навігації тощо. Тож застосовувати GPS-навігатор для визначення відстані є цілком можливим, про що слід зазначити в розпорядчому документі. Дані про фактичні витрати пального визначають також за показниками датчиків рівня пального в баку або за допомогою спеціальних вимірювальних приладів визначення обсягу пального.

Ось такі судові наслідки можуть мати технічні несправності автомобіля, тому факт ламання спідометра (одометра) необхідно відразу зафіксувати та діяти за ситуацією, але про це — трохи згодом.

Повірка та опломбування Відповідно до п. 5.2 ДСТУ OIML R 55:2014 спідометри та одометри підлягають первинній повірці до встановлення на транспортний засіб та після встановлення, а також повірці після кожного ремонту. Лише хронотахографи необхідно повіряти періодично — не менше, ніж раз на два роки. Довірити таку процедуру, як того вимагає п. 1 розд. II Порядку № 19312, слід:

Порядок проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів, затверджений Мінекономрозвитку від 08.2.2016 № 193.
  • науковим метрологічним центрам, які мають міжнародно визнані калібрувальні та вимірювальні можливості за відповідними видами та підвидами вимірювань та/або із застосуванням національних еталонів;
  • науковим метрологічним центрам, державним підприємствам, які належать до сфери управління Мінекономрозвитку та провадять метрологічну діяльність, і повірочним лабораторіям, уповноваженим на проведення повірки засобів вимірювальної техніки.

Якщо методика повірки містить вимоги щодо запобігання несанкціонованому втручанню, доступу до елементів або функції налаштування засобу вимірювальної техніки, за результатами повірки такі прилади пломбують. Після повірки проставляють відбиток повірочного тавра на пломбу або накладають повірочне тавро — етикетку (п.п. 14 п. 3 розд. IV Порядку № 193).

Усі автомобілі, що перебувають в експлуатації, підлягають опломбуванню спідометрового обладнання. Нові автівки опломбовує завод-виробник, а вже під час технічного обслуговування перевіряють наявність та цілісність пломби (Положення № 102). За наявності пошкоджень складають відповідний акт.

Подальшим пломбуванням під час експлуатації автомобілів займається призначена особа, що відповідає за експлуатацію та пломбування спідометрового обладнання. Такий працівник веде спеціальну документацію, про яку йдеться в Інструкції № 87, але такі вимоги більш стосуються підприємств, які мають не один-два автомобілі, а цілий автопарк.

Порядок дій Установлено несправність спідометра (одометра). Перше, що треба усвідомити, — експлуатувати транспортний засіб із такими дефектами не можна, оскільки це є порушенням правил дорожнього руху. Навіть якщо вдалося уникнути відповідальності, варто подбати про правила бухобліку пального на підприємстві, а саме його списання. У цьому випадку вихід із ладу одометра серйозніший, адже рахувати пройдений кілометраж доведеться в інший спосіб, який, як бачимо із судової практики, навіть за наявності цього приладу може стати доволі спірним моментом.

Факт поломки спідометра (одометра), установлений водієм, необхідно зафіксувати в окремому розробленому документі, який підписують члени створеної комісії, або у формі, запропонованій додатком 4 до Інструкції № 87. Для того щоб оперативно повідомити керівництво, водій може навіть написати доповідну записку, після чого на КНП створюють комісію та вирішують подальшу долю приладу. Якщо на підприємстві є власні спеціалісти (механік, інженер тощо), що можуть установити причину виходу з ладу приладу, то необхідно скласти дефектний акт та замінити спідометр чи навіть списати його. За потреби слід обнулити показання одометра, про що скласти відповідний акт, отже, і потурбуватися про перепломбування. За відсутності власних спеціалістів ремонтом спідометра або його заміною займається СТО.

Навіть якщо вже порушено умови експлуатації спідометрів і здійснено виїзд на автомобілі зі зламаним приладом, варто звернути увагу на заходи, які було описано вище, аби убезпечити себе від порушень.

Бухоблік Звичайний ремонт спідометра (одометра) є витратами на утримання автомобіля, які в обліку відображають як витрати звітного періоду (п. 32 розд. 6 Методрекомендацій № 56113).

Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів, затверджені наказом МФУ від 30.09.2003 № 561.

Питання заміни спідометра (одометра) та списання залежить від характеру його перебування на обліку — зазвичай у складі автомобіля.

Коли придбаваємо чи отримуємо автомобіль (звісно, разом зі спідометром (одометром)), то початково облік такого об’єкта ведемо на субрахунку 105 «Транспортні засоби» як єдиного цілого з відображенням первісної вартості автомобіля. Спідометр (одометр) у цьому випадку не є самостійним об’єктом обліку, а його вартість є складовою вартості автомобіля, оприбуткування та нарахування амортизації якого проводять відповідно до НП(С)БО 7 «Основні засоби»14 та Методрекомендацій № 561.

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», затверджене наказом МФУ від 27.04.2000 № 92.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Спідометр (одометр) не можна вважати конструктивно відокремленим предметом, оскільки він не призначений для виконання певних самостійних функцій, тому його можна обліковувати як предмет у складі комплексу (автомобіля).

На субрахунку 207 «Запасні частини» ведуть облік запасних частин, придбаних чи виготовлених, тож новий прилад буде обліковуватися у складі запасів незалежно від його вартості (Інструкція № 29115), а списання його за бухобліком буде в момент установлення на автомобіль із подальшим веденням аналітичного обліку активів.

Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій, затверджена наказом МФУ від 30.11.1999 № 291.

Операції щодо заміни спідометра (одометра) не вважаються поліпшенням транспортного засобу або проведенням його (автомобіля) капітального ремонту. Оскільки така робота пов’язана з відновленням працездатності автомобіля, то йдеться про поточний ремонт (абз. 15 п. 1.3 Положення № 102). А витрати на поточний ремонт, у свою чергу, визнають витратами звітного періоду, у якому вони були понесені, про що й зазначено в п. 15 НП(С)БО 7 «Основні засоби». Вибуття оформлюють, складаючи акт на списання (власно розроблена форма або форма, затверджена Інструкцією № 87).

Щодо того, що далі робити зі списаним спідометром, додаток 5 до Інструкції № 87 рекомендує залишити для власних потреб підприємства (для ремонту інших спідометрів) або передати їх до метрологічної служби.

Звернемося до прикладу.

Приклад. ЗОЗ-КНП (платник ПДВ), що має на балансі автомобіль (використовується адміністрацією КНП), до первісної вартості якого входить вартість усіх запчастин, списує спідометр, що вийшов з ладу та підлягає списанню. Вартість робіт із заміни спідометра та вартість його придбання включено до загального договору про надання послуг і становлять 2 820,00 грн, у т. ч. ПДВ — 470,00 грн. Оплату здійснили власними коштами з поточного рахунку. Списаний спідометр було залишено для власних потреб КНП, складено акт оцінки та оприбутковано у сумі 100,00 грн для подальшого демонтажу та використання під час проведення ремонтних робіт.

ЗОЗ надає лише послуги, звільнені від оподаткування.

Бухоблік заміни спідометра

Зміст операції

Кореспонденція рахунків

Сума, грн

дебет

кредит

1. Проведено ремонтні роботи із заміни спідометра:

  • якщо КНП для обліку витрат застосовує лише рахунки класу 9

92

631

2 350,00

  • якщо КНП для обліку витрат одночасно застосовує рахунки класу 8 та класу 9

84

631

92

84

2. Відображено податковий кредит з ПДВ (якщо ПН зареєстровано у ЄРПН)

641

631

470,00

3. Нараховано «компенсувальні» податкові зобов’язання з ПДВ:

  • якщо КНП для обліку витрат застосовує лише рахунки класу 9

92

641

470,00

  • якщо КНП для обліку витрат одночасно застосовує рахунки класу 8 та класу 9

84

641

92

84

4. Перераховано кошти СТО

631

311

2 820,00

5. Оприбутковано демонтований спідометр

207

746

100,00

6. У кінці звітного періоду віднесено на фінансові результати:

  • витрати

791

92

2 820,00

  • дохід

746

793

100,00

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку