Статті

З

Закупівлі у сформованих тергромадах: коли правонаступництво працює, а коли ні?

Як мають проводитись закупівлі у сформованих територіальних громадах на 2021 рік?

08 січня, 2021
Тема:

Статтю взято з газети "Бухгалтерія: бюджет" № 1-2/2021

Людмила Линник, юрист газети «Бухгалтерія: бюджет»

Передмова Відповідно до нового п. 7розд. V Закону про МС1 до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України визначення адміністративних центрів тергромад та затвердження територій цих громад здійснює КМУ. Відповідні розпорядження щодо кожної з областей Кабмін прийняв ще 12.06.2020 р. На підставі цих розпоряджень та постанови № 8072 про утворення нових районів місцеві вибори 25.10.2020 р. пройшли вже з урахуванням нового поділу. Відтак маємо сформовані в такий спосіб територіальні громади та райони з адмінцентрами, визначеними КМУ.

Постанова Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 р. № 807-ІХ.
Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР.

На підставі Закону № 10093 введено формулювання «сформована територіальна громада» (далі — СТГ). Ради, які увійшли до складу СТГ, реорганізовуються шляхом приєднання до ради в адміністративному центрі такої СТГ.

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» від 17.11.2020 р. № 1009-IX.

Між тим збільшення території та обсягу повноважень, звичайно, призводить до перегляду структури виконавчих органів СТГ. Ради утворюють спеціалізовані відділи (освіти, культури тощо) у статусі юросіб чи без такого. Загалом від цього і залежить, як будуть проводитись закупівлі в таких громадах.

Коли правонаступництво працює? Відповідно до ч. 1 ст. 104 ЦКУ4 юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. При цьому в разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов’язки переходять до правонаступників.

Цивільний кодекс України від 16.01.2003 р. № 435-ІV.

З дня набуття повноважень новообраною радою здійснюється реорганізація відповідних юросіб — сільських, селищних, міських, обраних розформованими територіальними громадами та розміщених поза адміністративним центром СТГ, шляхом їх приєднання до юрособи — сільської, селищної, міської ради, розміщеної в адміністративному центрі СТГ. Вона і є правонаступником прав та обов’язків всіх цих рад-юросіб.

Відповідно до ч. 1 ст. 512 ЦКУ кредитор у зобов’язанні може бути замінений іншою особою внаслідок, зокрема, правонаступництва. Таким чином, у разі зміни організаційно-правової форми юрособи нова юрособа є правонаступником попередньої, до якої переходять права та обов’язки, у тому числі зобов’язання за договором, укладеним за результатами закупівлі.

З огляду на це, правонаступник замовника теоретично може вчиняти дії, визначені як для завершення процедури закупівлі, розпочатої юрособою, яка припиняється в результаті реорганізації, так і в разі виконання укладеного такою юрособою договору про закупівлю, за умови, що правонаступництво щодо передачі прав та обов’язків особи, що припиняється (у тому числі за договором про закупівлю), оформлено в установленому законодавством порядку.

Таку думку свого часу висловило і Мінекономіки в листі від 26.02.2016 р. № 3302-06/5500-06. Але тут слід врахувати певні моменти.

По-перше, правонаступництво спрацює у звітуванні за виконаними договорами. Нагадаємо, що відповідно до ч. 1 ст. 10 Закону № 9225 замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу інформацію про закупівлю, зокрема, і звіт про виконання договору (п. 12 ч. 1 ст. 10 Закону № 922).

Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII.

До внесення запису до ЄДР про припинення ради-юрособи, що увійшла до складу СТГ, вона є діючою. Тож, відзвітувати про виконання договорів можуть уповноважені особи чи тендерні комітети таких рад. Слід зауважити, що відповідно до абз. 5 п.п. 12 п. 1 Закону № 1009 під час проведення реорганізації юросіб — сільських, селищних, міських рад та/або їхніх виконавчих комітетів повноваження з управління справами таких юридичних осіб здійснює сільський, селищний, міський голова, обраний СТГ. Тож голова може призначити іншу уповноважену особу з числа тих, хто ще працює, до завершення реорганізації.

По-друге, правонаступництво спрацює щодо договорів, укладених за результатами закупівель, проведених радами, що увійшли до складу СТГ. У такому разі необхідним буде лише укладання додаткової угоди щодо заміни сторони у зв’язку з правонаступництвом.

Так само і в разі закупівель структурними підрозділами одного спрямування, якщо і в раді СТГ, і в раді, що увійшла до її складу, такі були. Наприклад, якщо СТГ утворилась внаслідок об’єднання двох ОТГ (або міста і ОТГ), при цьому і там, і там був відділ освіти, що забезпечував закупівлі для закладів освіти. Рада СТГ у такому разі приймає рішення про реорганізацію відділу освіти ради, що увійшла до її складу, шляхом злиття чи приєднання, і, відповідно, відділ освіти ради СТГ буде правонаступником реорганізованої(их) юрособи (осіб) та прийме на себе зобов’язання за укладеними договорами.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Таке можливо, лише якщо юрособи, що реорганізувались, вже встигли укласти договори. Завершити в ЕСЗ закупівлю, розпочату іншою юрособою, технічної можливості немає.

Тож, якщо такі замовники не встигли завершити закупівлю договором, правонаступникам доведеться проводити закупівлі по новій.

Коли правонаступництво не працює? Не працює правонаступництво у випадку, коли його нема. Про що мова?

Як ми зазначили на початку матеріалу, з розширенням території і обсягу повноважень СТГ утворюють спеціалізовані структурні підрозділи, як то вже згаданий відділ освіти. Якщо такого не було в раді до цього моменту, або він не діяв у статусі юрособи, а тепер є, то таку особу слід розглядати як новоутворену юрособу. А такі замовники здійснюють закупівлі на загальних засадах, визначених Законом № 922, про що також йдеться в листі від 26.02.2016 р. № 3302-06/5500-06.

Однак, враховуючи, що вже з середини листопада більшість рад запрацювало в новому складі та розпочало реорганізаційні процеси, сподіваємось, що вони встигли утворити та зареєструвати відповідні структурні підрозділи.

А відтак і закупівлі на 2021 рік могли розпочати з урахуванням нових обсягів закупівель. Наприклад, за плановими показниками. Детальніше про це читайте в газеті «Бухгалтерія: бюджет», № 35/2020, с. 11.

Календар бухгал­тера
20.01.21

Податкова декларація з рентної плати за грудень 2020 року

Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з доходу за грудень 2020 року

ЄСВ із зарплати (доходу) за грудень 2020 року

ЄСВ "за себе" за IV квартал 2020 року (ФОП)

Податкова декларація з ПДВ за грудень року

Декларацію з акцизного податку за грудень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку