Статті

Р

Робота з підприємцем: як перевірити, чи зареєстрований він на підконтрольній Україні території

Підприємство уклало договір щодо надання послуг з ФОП, місцем податкового обліку якого є смт Біловодськ Луганської області (назва фіскального органу — Біловодська ДПІ Станично-Луганського управління ГУ ДФС у Луганській області).
Чи потрібно під час виплати доходів такому підприємцеві утримувати ПДФО і ВЗ?

Ця норма запрацювала з 01.01.2017 р.

ВАЖЛИВО! У зазначеній нормі йдеться тільки про утримання ПДФО (і, відповідно, ВЗ, який іде у парі з ним). Законодавство не вимагає від підприємця нараховувати ЄСВ на таку виплату (безумовно, якщо виконані інші «стандартні» умови для ненарахування ЄСВ2).

Роботи, що виконуються (послуги, що надаються) підприємцем, повинні відповідати видам діяльності, що містяться в ЄДР (абз. 3 п. 1 ч. 1 ст. 4 Закону про ЄСВ).

Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і Перелік населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, затверджені розпорядженням КМУ від 07.11.2014 р. № 1085-р.

ВАЖЛИВО! Підприємець, зареєстрований у населеному пункті, зазначеному в Переліках № 1085-р, щоб вийти з-під дії п. 38.9 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ, має зареєструватися на підконтрольній Україні території як внутрішній переселенець (отримати Довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи), а потім внести зміни до реєстраційних відомостей про зміну свого місцезнаходження (податкової адреси).

Зробити це можна за посиланням: https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch.

Жанна Семенченко, заступник головного редактора

Календар бухгал­тера
20.09.19

Податкову декларацію з ПДВ за серпень 2019 року платниками, у яких податковий період дорівнює календ

Звіт з ЄСВ за формою № Д4 за серпень 2019 року

Декларацію з акцизного податку за серпень 2019 року

Податкову декларацію з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки де

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України (додаток 41 до Податкової

Вверх
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку