Статті

І

Із 2-го на 3-ій: як підвищити розряд слюсарів-сантехніків?

Статтю взято з газети "Бухгалтерія: бюджет" № 8/2014

 

Тарифна система оплати праці диференціює зар­плату працівників залежно від рівня їх кваліфікації (професійної підготовки), який підтверджується кваліфікаційною категорією (для фахівців і професіоналів) або класом, розрядом (для робітників).

Кваліфікацію працівника визначають знання та досвід у професії. Підвищення її дає право отримати доступ до виконання робіт певного рівня складності і відповідну йому оплату праці.

Як правило, після закінчення навчального закладу за робітничими професіями отримують нижчий розряд. Передбачається, що підвищити свій розряд він може вже в процесі роботи. Але який порядок присвоєння кваліфікаційних розрядів робітникам? Так, Мінсоцполітики запитали: «Дозакладу охорони здоров’я прийнято працівника на посаду слюсаря-сантехніка 2-го розряду. Чи має право кваліфікаційна комісія присвоїти такому робітнику 3-ій кваліфікаційний розряд і через який період часу?».

Дійсно, на відміну від лікарів (молодшого медперсоналу), кваліфікаційні категорії яким присвоюють суворо відповідно до вимог законодавчих актів, окремого нормативного акта, який описує порядок підвищення (присвоєння) кваліфікаційних розрядів робітникам, немає. У цьому і складність такого питання. Але все ж певні зачіпки в законодавстві є. Пояснімо.

У ст. 96 Кодексу законів про працю України (далі — КЗпП) зазначено, що віднесення виконуваних робіт до певних тарифних розрядів і присвоєння кваліфікаційних розрядів робітникам проводиться роботодавцем згідно з тарифно-кваліфікаційним довідником. Він є одним з обов’язкових елементів тарифної системи оплати праці.

Кваліфікаційну характеристику професії «слюсар-сантехнік» містить Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 42 «Обробка металу», затверджений наказом Мінпромполітики від 20.12.2001 р. № 236 (далі — Довідник № 236). Саме на нього посилається Мінсоцполітики в листі, що коментується. Водночас є вже більш свіжий випуск Довідника, який затверджений наказом Мінпромполітики від 22.03.2007 р. № 120 (далі — Довідник № 120). Він дуже подібний до Довідника № 236, а тому надалі ми будемо орієнтуватися на нього.

У таблиці далі ми навели кваліфікаційні вимоги до професії «слюсар-сантехнік» для 2-го і 3-го розрядів. На відміну від початкового 2-го розряду, наступні (3–6-і розряди) характеризуються певним рівнем робіт і вимогами до стажу та знань. Так, для 3-го кваліфікаційного розряду слюсар-сантехнік повинен не тільки працювати за 2-им розрядом щонайменше один рік, але й пройти підвищення кваліфікації. Аналогічно потрібно підвищувати кваліфікацію і при подальшому підвищенні розряду: 3-й g 4-й; 4-й g 5-й; 5-й g 6-й.

Кваліфікаційні вимоги до професії «слюсар-сантехнік» 
2-го і 3-го розрядів (Довідник № 120)

Слюсар-сантехнік 2-го розряду

Слюсар-сантехнік 3-го розряду

Завдання та обов’язки.Розбирає, ремонтує і складає деталі і вузли санітарно-технічних систем центрального опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання та водостоків під керівництвом слюсаря-сантехніка вищої кваліфікації. Сортує труби, фітинги, фасонні частини, арматуру і засоби кріплення. Готує шнури, сурик, розчини та інші допоміжні матеріали. Транспортує деталі трубопроводів, санітарно-технічних приладів та інші вантажі. Комплектує згони муфтами і контргайками, болт-гайками.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи

Завдання та обов’язки.Розбирає, ремонтує і складає прості деталі та вузли санітарно-технічних систем центрального опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання та водостоків. Свердлить або пробиває отвори в конструкціях. Нарізає різьби на трубах вручну. Встановлює і заправляє кріплення під трубопроводи і прилади. Комплектує труби і фасонні частини стійок.

Кваліфікаційні вимоги. Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві.Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря-сантехніка 2 розряду — не менше 1 року

Це підтверджується і положеннями Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 1 «Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності», затвердженого наказом Мінпраці від 29.12.2004 р. № 336 (далі — Довідник № 336).

Так, згідно з п. 10 розділу «Загальні положення довідника кваліфікаційних професій працівників» цього Довідника кваліфікаційні розряди підвищують насамперед тим працівникам, які успішно виконують професійні завдання та обов’язки, норми праці та вимоги робочої інструкції іпройшли відповідне професійне навчання. Про те, що слюсар-сантехнік для присвоєння наступного розряду повинен пройти підвищення кваліфікації, йдться й у листі Мінсоцполітики, що коментується.

 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Присвоєння і підвищення кваліфікаційних розрядів робітникам здійснюють кваліфікаційні комісії під час кваліфікаційної атестації.

Таким чином, для організації заходів щодо вирішення питання про присвоєння (підвищення) робітникові (робочим) кваліфікаційного розряду необхідно здійснити такі кроки.

Крок 1. Роботодавець:

  • визначає в локальному акті порядок присвоєння робочих кваліфікаційних розрядів;
  • створює кваліфікаційну комісію. Склад комісії може бути будь-яким. Зазвичай до неї входить керівник відповідного підрозділу (наприклад, завгосп), працівник відділу кадрів, інженер з охорони праці, представник профспілкової організації. До складу атестаційної комісії можна також включити і незалежних експертів.

Законодавство не містить норм, що встановлюють тимчасові інтервали для присвоєння чергового кваліфікаційного розряду за професіями працівників. Це питання роботодавець вирішує самостійно з урахуванням вимог до стажу роботи, встановлених кваліфікаційними характеристиками. Крім того, згідно зі ст. 96 КЗпП право на підвищення розряду мають робітники, які успішно виконують роботи більш високого розряду не менше трьох місяців і склали кваліфікаційний іспит.

Крок 2. Робітник, який претендує на підвищення розряду, повинен:

  • пройти навчання за професією відповідної кваліфікації,
  • написати заяву з проханням присвоїти (підвищити) йому кваліфікаційний розряд.

Крок 3. Керівник структурного підрозділу, в якому працює працівник, повинен підготувати подання на присвоєння (підвищення) робітнику кваліфікаційного розряду.

Крок 4. Кваліфікаційна комісія повинна:

  • розглянути питання про присвоєння (підвищення) робітнику кваліфікаційного розряду шляхом перевірки знань і умінь робітника;
  • підготувати відповідний висновок.

З усіх вищенаведених дій найбільш неоднозначною є підвищення кваліфікації працівника, а саме: чи може роботодавець навчити працівника сам? Враховуючи, що діяльність організації з питань підвищення кваліфікації, яке передбачає видачу свідоцтва державного зразка, підлягає ліцензуванню, навряд чи. Тому працівник повинен пройти підвищення кваліфікації або на спеціальних курсах, або в центрі підвищення кваліфікації. Оскільки в даному випадку підвищення кваліфікації не має обов’язкового характеру, то його необхідність визначає роботодавець.

Є один виняток. Так, згідно з п. 11 розділу «Загальні положення довідника кваліфікаційних професій працівників» Довідника № 336 особи, які не мають професійної освіти або стажу роботи, встановлених кваліфікаційними вимогами, але мають достатній практичний досвід та успішно у повному обсязі виконують покладені на них завдання та обов’язки, можуть бути, як виняток, прийняті на відповідну роботу. Найчастіше на практиці цю норму і використовують роботодавці, які беруть на робочі спеціальності працівників, які не мають «корочки», що підвищує розряд.

Скориставшись цією нормою, кваліфікаційний розряд слюсарю-сантехніку можна підвищити, не направляючи його на курси підвищення кваліфікації. Але це виняток з правил.

 ВАЖЛИВО! Для переведення робітника на роботу за професією іншої кваліфікації потрібна наявність у штатному розписі професії робітника відповідного кваліфікаційного розряду. Інший варіант — роботодавець повинен внести відповідні зміни до штатного розпису (наприклад, замість професії слюсаря-сантехніка 2-го розряду вводиться професія слюсаря-сантехніка 3-го розряду). При цьому в штатний розпис вводять професію робочого того розряду, який відповідає кваліфікації робіт, наявних в організації. Іншими словами, якщо рівень робіт у закладі відповідає слюсарю-сантехніку 2-го розряду, то й питання про підвищення розряду не розглядається.

Додамо: запис про присвоєння працівнику кваліфікаційного розряду фіксують у його трудовій книжці на підставі проведеної атестації та наказу керівника закладу.

 

Календар бухгал­тера
04.06.20

Звіт про товарооборот торгової мережі за травень 2020 року (форма № 1-торг (місячна))

Звіт про обсяг оптового товарообороту за травень 2020 року (форма № 1-опт (місячна))

09.06.20

Звіт з праці за травень 2020 року (форма № 1-ПВ (місячна))

Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту (форма № 1-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв (форма № 2-РС) за травень 2020 року

Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів (форма № 3-РС) за травень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку