Статті

«

«БУХГАЛТЕРІЯ: БЮДЖЕТ»:
Працівник виконує роботу дистанційно з-за кордону: оподатковуємо зарплату на загальних підставах

Алла Головко, експерт газети «Бухгалтерія: бюджет»

З початку війни багато працівників бюджетних установ виїхали за кордон, але мають змогу працювати дистанційно, тобто продовжують отримувати зарплату в українського роботодавця.

І, здавалося б, які тут можуть бути питання — роботодавець виплачує зарплату працівнику, відповідно, як і раніше, оподатковує її. Так і є, якщо працівник перебуває за кордоном менше 183 днів на рік.

Чому прив’язка до цих днів? Річ у тому, що в більшості країн для цілей оподаткування резидентом країни є особа, що перебуває на її території не менше 183 днів на рік. А після спливу цих днів виходить, що працівник:

  • може залишатися резидентом України, а це означає, що роботодавець продовжує оподатковувати його зарплату,
  • стає резидентом іншої країни, відповідно, його українська зарплата може оподатковуватися за правилами такої країни.

Тож один і той самий дохід може оподатковуватися двічі. Для того щоб цього не відбувалося, Україна має підписані угоди про уникнення подвійного оподаткування більш ніж зі 180 країнами світу. Податківці в коментованій ІПК від 20.02.2024 № 818/ІПК/99-00-24-03-03 ІПК розглядають таку угоду (Конвенцію), підписану з урядом Італії.

ДО ВІДОМА. Втім, зазначимо, що аналогічні положення, що їх розглянуто в коментованій ІПК, мають Конвенції, підписані з Німеччиною, Угорщиною та іншими країнами — членами ЄС (детальніше з цим питанням також можна ознайомитися на сайті Мінфіну в розділі «Оподаткування за кордоном» за посиланням https://mof.gov.ua/uk/taxation_abroad-654).

Якщо коротко, то українська зарплата буде оподатковується тільки в Італії тоді, якщо одночасно дотримані три умови:

  • одержувач перебуває в Україні менше 183 днів протягом календарного року;
  • винагороду сплачує наймач або від імені наймача, який не є резидентом України;
  • постійне представництво або постійна база, що їх має в Україні наймач, не несуть витрат зі сплати винагороди.

Як зазначають податківці, в нашій ситуації друга з умов не виконується, адже зарплату виплачує роботодавець — резидент України. Тому доходи працівника можуть оподатковуватись не тільки в Італії, а і в Україні.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Тож український роботодавець зобов’язаний продовжувати виконувати функції податкового агента щодо доходів, які він виплачує працівнику, тобто оподатковувати зарплату за правилами, встановленими українським податковим законодавством. Це підкреслюється обох коментованих ІПК.

Водночас не слід ототожнювати резидентство/нерезиденство з громадянством. Зокрема, в коментованій ІПК від 30.06.2023 № 1609/ІПК/99-00-24-03-03-09 розглянуто ситуацію, коли працівник — громадянин Угорщини виїхав в Угорщину і звідти працює дистанційно й отримує українську зарплату. В такому разі український роботодавець також продовжує оподатковувати зарплату працівника-нерезидента на загальних підставах за правилами, встановленими українським податковим законодавством.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку