Статті

«

«БУХГАЛТЕРІЯ: БЮДЖЕТ»:
Підтримка сил оборони з місцевого бюджету: краще все ж таки субвенція. Пояснює Мінфін

(коментар до листа МФУ від 26.01.2024 № 05120-07-6/2511)

09 лютого, 2024

Алла Головко, експерт газети «Бухгалтерія: бюджет»

Передання силам оборони В період воєнного стану допомагати силам оборони (ЗСУ тощо) повинні всі — як грошима, так і в натуральній формі.

Однак органи місцевого самоврядування (ОМС), звісно, мають діяти в межах законодавства. І доводиться констатувати, що за два роки війни питання допомоги ОМС силам оборони напряму (тобто закупівля ОМС та передання силам оборони) так досі й не вирішено.

БКУ1 дозволяє здійснювати видатки на заходи та роботи з територіальної оборони та мобілізаційної підготовки місцевого значення з усіх рівнів бюджету (п. 17 ч. 1 ст. 91 БКУ). Сільські, селищні, міські ради забезпечують у межах відповідних видатків місцевих бюджетів належне фінансування заходів національного спротиву місцевого значення та підготовки громадян України до національного спротиву (п. 2 ч. 2 ст. 14 Закону про нацспротив2).

Бюджетний кодекс України від 08.07.2010 № 2456-VI.

Закон України «Про основи національного спротиву» від 16.07.2021 № 1702-IX.

Однак сили оборони (зокрема, ЗСУ) є держорганами. А БКУ дозволяє здійснювати підтримку таких органів виключно наданням субвенції з місцевого бюджету в державний (п. 225 розд. VI «Прикінцеві та перехідні положення» БКУ). А можливості самостійного придбання ОМС обладнання (озброєння, техніки та інших матцінностей) та передання його силам оборони норми БКУ не передбачають.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Те, що фінансування має здійснюватися саме наданням субвенції з місцевого бюджету державному бюджету, Мінфін зазначав і в минулому році — в листі від 01.08.2023 № 10010-38-5/21002 (див. «Бухгалтерія: бюджет», № 30/2023, с. 17), підкреслюючи, що ОМС не наділені повноваженнями щодо закупівлі озброєння, бойової техніки, модернізації та ремонту озброєння тощо.

Підкреслює це Мінфін і цього року в коментованому листі. Тобто треба надати саме міжбюджетний трансферт з відповідного місцевого бюджету за ТПКВК МБ 9820 «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на перерахування коштів в умовах воєнного стану або для здійснення згідно із законом заходів загальної мобілізації та з метою відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності». Детальніше про механізм та облік див. у газеті «Бухгалтерія: бюджет», № 30/2023, с. 17.

А передання майна, за роз’ясненнями Мінфіну, можливе тільки в порядку примусового передання (регулюється Законом № 47653) або в порядку передання об’єктів (процес передання з державної до комунальної власності врегульовано постановою № 14824а процес передання з комунальної власності в державну може додатково регулюватися порядками, затвердженими місцевими радами).

Закон України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану» від 17.05.2012 № 4765-VI.
Постанова КМУ «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» від 21.09.1998 № 1482.

Втім, процес передання відповідно до цих документів тривалий, а допомога важлива, як то кажуть, тут і зараз. Тож, як правило, військові частини наполягають на тому, щоб ОМС самостійно здійснили придбання та передали військовим. І ось це питання ніяк не можуть вирішити. Як наголошує Мінфін в коментованому листі, проєкти відповідних документів, які мають його вирішити, підготовлено ще минулого року, але їх досі не ухвалено.

Заходи тероборони Конкретного переліку заходів тероборони законодавство не містить, тож, з огляду, знову ж таки, на повноваження в умовах воєнного стану та поняття нацспротиву, у кожній громаді вони можуть бути своїми. Наприклад: створення, зберігання та обслуговування запасів матеріально-технічних і сировинних ресурсів, передбачених для виконання завдань підрозділів тероборони, забезпечення умов для надійного функціонування ОМС, ВА, підприємств, установ та організацій, які забезпечують життєдіяльність громади, обладнання пункту перебування підрозділів тероборони матеріально-технічними і канцелярськими засобами, засобами зв’язку, комп’ютерами та оргтехнікою, забезпечення створення умов для належного несення чергування, створення умов для відпочинку та прийому їжі черговими, обладнання та утримання місць формування підрозділів теоборони на території громади, створення матеріально-технічної бази для проведення занять (навчань, зборів) підрозділів тероборони тощо.

Такі заходи фінансуються за кодом ТПКВК МБ 8240 «Заходи та роботи з територіальної оборони».

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку