Статті

«

«МЕДИЧНА БУХГАЛТЕРІЯ»:
Зміни в порядку подання фінзвітності: а чи визначився Кабмін із термінами?

(коментар до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку подання фінансової звітності» від 10.06.2022 № 667)

07 липня, 2022

Євгенія Волох, бухгалтерка-експертка газети «Професійний бухгалтер»

Прев’ю Постановою № 667, яка коментується, до Порядку № 4191 унесено низку змін, зокрема стосовно строків подання фінансової звітності підприємствами, які в період дії режиму воєнного стану не подали річної та проміжної звітності в передбачені строки. Водночас Кабмін також намагався врегулювати питання щодо особливостей проведення інвентаризації активів, які містяться на тимчасово окупованих територіях або територіях, де ведуться бойові дії. Тож розберімося, що саме запропонував Уряд.

Порядок подання фінансової звітності, затверджений постановою КМУ від 28.02.2000 № 419.

Строки подання фінзвітності Насправді в цьому питанні нічого революційного не відбулося. Можна сказати, що Кабмін узгодив положення Порядку № 419 із чинним законодавством. А саме в п. 2 Порядку № 419 було додано новий абзац, який дозволив підприємствам, які не подали річної та проміжної фінансової звітності у воєнний період, подати таку звітність у тримісячний термін після припинення чи скасування воєнного стану.

ЦИТАТА. «Підприємства, які не подали у період дії воєнного стану або стану війни проміжну, річну фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність у строки, визначені цим Порядком, подають таку звітність протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період неподання».

(абз. 20 п. 2 Порядку № 419)

Чому ці зміни мають радше формальний характер?

Нагадаємо, що раніше завдяки пп. 1 п. 1 Закону № 21152 фізособи, ФОП та юрособи вже отримали право подавати неподаткову звітність та інші документи, подання яких вимагає чинне законодавство, у ті самі терміни, які наразі визначені в абз. 20 п. 2 Порядку № 419 (тобто в «післявоєнний» тримісячний термін). Закон № 2115 набув чинності 07.03.2022, а отже, починаючи із цієї дати згідно з пп. 2 п. 1 Закону № 2115 протягом дії воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення / скасування суб’єкти господарювання звільнені від адміністративної та/або кримінальної відповідальності за неподання або невчасне подання облікових, фінансових, бухгалтерських, розрахункових, аудиторських звітів та інших документів, подання яких вимагає чинне законодавство. Під ці критерії цілком підпадає й фінансова звітність підприємств та інша звітність, яку подають в органи статистики.

Закон України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» від 03.03.2022 № 2115-IX.

До речі, Мінфін в інформаційному повідомленні щодо подання та оприлюднення фінансової звітності в період дії воєнного стану або стану війни, розміщеному на офіційному сайті (mof.gov.ua) ще в березні, також підтверджував дозволений «післявоєнний» тримісячний термін для подання фінзвітності, але зауважив, що згідно із Законом про бухоблік3 бухгалтерський облік є обов’язковим видом обліку, який підприємство веде безперервно з дня реєстрації підприємства до його ліквідації, а госпоперації мають знаходити відображення в обліку в періоді їх здійснення. Таким чином, Мінфін фактично натякав, що навіть під час війни підприємство має вести бухоблік, а це, відповідно, має відображатися у фінзвітності.

Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.1999 № 996-XIV.

Такі самі терміни подання статзвітності визначав Держстат в інформаційному повідомленні на офіційному сайті (ukrstat.gov.ua), а також зауважував, що органи статистики у воєнний період не проводитимуть перевірок щодо своєчасності та повноти подання звітності.

А отже, тепер маємо зафіксовані «пільгові» терміни ще й у Порядку № 419.

Але! Є один цікавий нюанс для тих суб’єктів господарювання, які мають подавати звітність податковим органам. Як передбачено абз. 14 п. 2 та п. 5 Порядку № 419, проміжну (I квартал, перше півріччя, дев’ять місяців) або річну фінансову звітність підприємства подають податковим органам у строки, передбачені ПКУ4. Якщо подивитися на «воєнні» нововведення щодо строків подання фінзвітності, про які йшлося вище, то може скластися хибне уявлення, що ці правила поширюються й на строки подання фінзвітності контролерам. А от тут зась.

Податковий кодекс України від 02.12.2010 № 2755-VI.

По-перше, прикритися положеннями вищезгаданого Закону № 2115 не вдасться, адже його дія не поширюється на податкові правовідносини (пп. 4 п. 1 Закону № 2115). А це означає, що стосовно строків подання фінзвітності слід орієнтуватися власне на податкове законодавство.

По-друге, згідно з п. 46.2 ПКУ фінзвітність є додатком до податкової декларації з податку на прибуток підприємств (звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, розрахунку частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку) та її невід’ємною частиною. Тобто без подання фінзвітності контролери просто не вважатимуть таку декларацію поданою.

По-третє, особливості подання податкової звітності у воєнний період та граничні терміни, у які платники мають подати таку звітність, щоб не мати негативних наслідків, зараз визначені в п. 69.1 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ. І після недавніх змін, унесених Законом № 22605, основний акцент робиться власне на спроможності або неспроможності платника виконати свій податковий обов’язок, зокрема щодо подання звітності в установлені терміни. Про це докладно ми писали в матеріалі «А на податковому фронті чергові зміни…» // «Медична бухгалтерія», № 11/2022, с. 7. Стисло нагадаємо основні моменти:

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану» від 12.05.2022 № 2260-IX.
  • неспроможні платники, які зможуть довести неможливість виконання податкових зобов’язань, можуть подати податкову звітність протягом 6 місяців після припинення / скасування воєнного стану. Причому порядок доведення своєї «неспроможності» та перелік документів, які будуть це підтверджувати, має визначити Мінфін, але поки що такого документа немає;
  • спроможні платники мають «пільговий» термін подання звітності без штрафних санкцій до 20.07.2022 виключно для звітності, граничний термін подання якої припадає на період із 24.02.2022 по 27.05.2022 (дати набуття чинності Законом № 2260). Тобто до цього періоду потрапить:
    • річна звітність за 2021 рік, граничний термін подання якої припав на 01.03.2022;
    • проміжна звітність за І квартал 2022 року, граничний термін подання якої припав на 10.05.2022;

ВАЖЛИВО! Стосовно звітності за півріччя 2022 року вже будуть спрацьовувати звичайні терміни — 40 к. дн. після звітного кварталу (пп. 49.18.2 ПКУ), тобто граничний термін подання  09.08.2022.

  • неспроможні платникиякі стали спроможними, мають подати звітність за період із 24.02.2022 до дня відновлення можливості платника виконувати податкові обов’язки протягом 60 к. дн. з першого дня місяця, наступного за місяцем відновлення такої можливості платників податків.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Стосовно подання фінзвітності за 2021 рік разом з аудиторським висновком також спрацьовують норми податкового законодавства. Тобто, по суті, спроможні платники мали подати її в терміни, визначені п. 46.2 ПКУ, — до 10.06.2022.

Таким чином, на нашу думку, тим суб’єктам господарювання, які мають подавати фінзвітність до податкового органу, у відносинах із контролерами не слід розраховувати на «воєнне» тримісячне відстрочення, якщо такі суб’єкти не можуть довести свою неспроможність виконувати податкові обов’язки.

Йдемо далі та подивимося, що цікавого додалося в питаннях інвентаризації.

Інвентаризація непідконтрольних активів Тут відбулося одразу кілька змін.

Так, до переліку підприємств, визначених в абз. 10 п. 12 Порядку № 419, які мають проводити інвентаризацію станом на 1 число місяця, що настає за місяцем, у якому з’явилася можливість доступу до активів, первинних документів і регістрів бухгалтерського обліку, додано підприємства, які мали (мають) місцезнаходження в районах проведення бойових дій, та підприємства, структурні підрозділи (відокремлене майно) яких розташовані на (в) таких територіях (районах). Водночас райони проведення воєнних (бойових) дій у період дії воєнного стану визначають відповідно до законодавства.

Також Кабмін дозволив керівникам підприємства в разі встановлення фактів викрадення (розкрадання), нестачі, знищення (псування) майна ухвалювати рішення про проведення інвентаризації такого окремо визначеного майна на день установлення таких фактів.

На нашу думку, норма видається дещо дивною. Імовірно, йдеться все ж таки про активи, до яких можна забезпечити безперешкодний доступ. Тільки тепер проводити часткову інвентаризацію можна на дату встановлення факту знищення / псування / викрадення, а не очікувати початку наступного місяця, у якому з’явилася можливість доступу до активів. Проте саме так згідно з п. 7 розд. І Положення № 8796 мають діяти підприємства в разі встановлення фактів крадіжок і псувань ТМЦ, а також у разі техногенних аварій, пожежі чи стихійного лиха. Чи мали на увазі законотворці щось інше — невідомо.

Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затверджене наказом МФУ від 02.09.2014 № 879.

Також залишаються відкритими питання, яким чином має бути підтверджено факт викрадення, або нестачі, або псування майна, якщо немає до нього доступу, та чи достатньо для цього, наприклад, зафіксованого на камері спостереження факту знищення майна внаслідок обстрілу чи моменту викрадення такого майна. Чи установлення факту мають зафіксувати офіційні органи: органи місцевого самоврядування, органи правопорядку чи ДСНС? На жаль, поки що на ці питання важко відповісти однозначно.

До речі, контролери в листі ДПС України від 05.05.2022 № 3781/7/99-00-04-01-03-07 на підтвердження втрат від псування або знищення майна внаслідок настання форс-мажорних обставин вимагали складати відповідні первинні документи за умови проведення обов’язкової інвентаризації та за наявності сертифіката ТППУ7 про форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили).

Торгово-промислова палата України.

Насамкінець зауважимо, що відповідні зміни до Положення № 879 щодо інвентаризації активів, які містяться на території бойових дій або на окупованих територіях, готує Мінфін в оприлюдненому на офіційному сайті (mof.gov.uaпроєкті наказу «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку» від 16.05.2022.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку