Статті

«

«МЕДИЧНА БУХГАЛТЕРІЯ»:
Що робити, якщо працівник не з’явився в день звільнення?

На нашому КНП звільнилася 69-річна сімейна лікарка, що була на лікарняних та у відпустках приблизно 5 місяців. Заяву на звільнення вона написала за власним бажанням. У день звільнення вона не з’явилася та не забрала трудової книжки. Що тепер робити?

30 червня, 2022

Альона Момот, юристка газети

У день звільнення працівниці необхідно повністю розрахуватися з нею, видати копію наказу про звільнення та трудову книжку із записом про звільнення під підпис у журналі обліку, якщо трудова книжка зберігалась на КНП (ч. 1 ст. 47 КЗпП1п. 3 постанови № 3012п. 4.1 Інструкції № 583). Оскільки працівниця не з’явилася в день звільнення, пропонуємо дотримуватися алгоритму дій, висловленого, зокрема, Головним управлінням Держпраці в Одеській області4.

Кодекс законів про працю України від 10.12.1971 № 322-VIII.
Постанова КМУ «Про трудові книжки працівників» від 27.04.1993 № 301.
Інструкція про порядок ведення трудових книжок працівників, затверджена спільним наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 № 58.

1. Надіслати поштове повідомлення із:

  • вказівкою про необхідність отримати трудову книжку (п. 4.2 Інструкції № 58);
  • інформацією про нараховані суми (ст. 116 КЗпП);
  • копією наказу про звільнення (ч. 2 ст. 47 КЗпП).

Бажано надіслати рекомендований лист з описом вкладення.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Надіслати трудову книжку поштою з доставкою на зазначену адресу можна лише за письмовою згодою працівника (абз. 2 п. 4.2 Інструкції № 58).

Тому доцільно також попрохати в листі працівницю надати згоду на пересилання трудової книжки поштою та вказати, на яку адресу це здійснити.

2. У наказі про звільнення слід зазначити, що копія наказу була надіслана працівниці.

3. Якщо отримано від працівниці письмову згоду на пересилання її трудової книжки із зазначенням адреси, після надсилання трудової книжки на цю адресу до книги обліку трудових книжок та особової картки необхідно внести запис про надсилання трудової книжки за письмовою згодою працівниці.

4. Якщо надійшло прохання від працівниці видати її трудову книжку третім особам, то видати трудову книжку конкретній особі можна лише за наявності довіреності від працівниці. Без довіреності трудову книжку видають у разі смерті працівника на руки його найближчим родичам під розписку / надсилають поштою на їхню вимогу (п. 4.3 Інструкції № 58).

5. Якщо вжиті заходи не дали бажаного результату щодо вручення трудової книжки працівниці, то відповідно до п. 6.2 Інструкції № 58 трудову книжку звільненої працівниці слід зберігати протягом 2 років на КНП окремо від інших трудових книжок працівників, які перебувають на роботі. Після цього строку незатребувані трудові книжки (їх дублікати) зберігають в архіві 50 років, після закінчення зазначеного строку — знищують.

Відповідальність за затримку видачі трудової книжки, наказу про звільнення

1. За порушення встановленого порядку ведення, обліку, зберігання та видачі трудових книжок посадові особи несуть дисциплінарну, а в передбачених законом випадках іншу відповідальність (п. 4 постанови № 301).

2. Якщо затримано видачу копії наказу (розпорядження) про звільнення, трудової книжки з вини роботодавця, працівникові виплачують середній заробіток за весь час вимушеного прогулу за рішенням суду (абз. 6 п. 4.1 Інструкції № 58, ч. 5 ст. 235, п. 2 ст. 232 КЗпП).

3. За порушення вимог трудового законодавства загрожує штраф у розмірі 1 мінімальної заробітної плати (наразі — 6 500 грн) (абз. 9 ст. 265 КЗпП).

ВАЖЛИВО! Відповідальності не має бути, якщо КНП дотрималося алгоритму, описаного вище.

Календар

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку