Новини

Роз’яснення ДРС з питань провадження державної регуляторної політики
29.07.2020

Нагадаємо, до повноважень ДРС, поряд з іншими, належить здійснення аналізу проектів нормативно-правових актів органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо наявності в них норм регуляторного характеру.

Так, протягом І півріччя фахівці ДРС опрацювали 643 запити органів влади щодо віднесення проектів нормативно-правових актів до категорії регуляторних актів.

Крім того, в ДРС підготували 85 письмових роз’яснень з питань провадження державної регуляторної політики: 18 – центральним, 10 – місцевим органам виконавчої влади та 41 – органам місцевого самоврядування.

На сайті ДРС оприлюднено:

Також важливою функцією ДРС є інформування громадськості про опрацювання проектів регуляторних актів, що надійшли на погодження до ДРС від центральних органів виконавчої влади та місцевих органів самоврядування та оприлюднення переліку проектів регуляторних актів та рішень щодо них на офіційному сайті. Таку інформацію можна відслідковувати за допомогою рубрики «Аналіз проектів регуляторних актів».    

Раніше в ДРС вже розповідали про кількість та якість регуляторних актів, які надходили на погодження Служби від органів виконавчої влади та про результати  аналізу роботи щодо удосконалення проектів регуляторних актів, розробниками яких є органи місцевого самоврядування.

Календар бухгал­тера
Сьогодні

Податкова декларація з ПДВ за травень 2021 року

Декларація з акцизного податку за травень 2021 року

Податкова декларація з плати за землю за травень 2021 року

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за травень 2021 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку