Новости

Особливості складання податкової накладної за операціями які звільненні від оподаткування

27.04.2020

Фахівці Офіс великих платників податків звертають увагу. що при складанні податкової накладної за операціями з постачання товарів, які включені переліку відповідно до Постанови Міністрів України від 20 березня 2020 року № 224 (далі – Перелік №224) необхідно зазначати:

  • у верхній лівій частині податкової накладної у графі "Складена на операції, звільнені від оподаткування" робиться помітка “Без ПДВ";
  • у графі 8 розділу Б (таблична частина) податкової накладної вказується код ставки податку "903";
  • у графі 9 зазначається код пільги, визначений Довідником пільг, наданих чинним законодавством по сплаті податків, зборів, інших обов'язкових платежів (далі - Довідник). Згідно із Довідником № 98/2, складеним за станом на 02 квітня 2020 року, для операцій з постачання товарів, включених до Переліку № 224, застосовується код пільги 14060544.

У випадку якщо у платника відсутня можливість зареєструвати в ЄРПН податкову накладну із зазначенням у графі 9 такої накладної коду пільги 14060544, то в такому випадку платник податку у графі 9 має можливість проставити умовний код "99999999".

У разі одночасного постачання товарів включених до Переліку № 224 (операції з постачання яких звільняються від оподаткування), та будь-яких інших товарів та послуг операції з постачання яких підлягають оподаткуванню за ставкою ПДВ 7 або 20 %, платник податку має складати окремі податкові накладні для постачання товарів в межах оподатковуваних та звільнених від оподаткування ПДВ операцій адже одночасного відображення у одній податковій накладній цих двох типів операцій не передбачено.

Календарь

На этой неделе
событий нет

Вверх
Закрыть
Заказать обратный звонок
Будет выполнено оформление подписки на выбранное издание
Телефон
Оформить
Вернуться
Закрыть
Извините, на выбранный вами период подписка не осуществляется. Для того чтобы задать свой вопрос звоните на наши контактные телефоны или воспользуйтесь формой обратной связи