Новини

Є проект Закону про працю від Кабміну — Кодексозамінник?
13.01.2020
Тема:

На сайті Верховної Ради України зареєстровано кабмінівський законопроект № 2708 від 28.12.2019 р. — Проект Закону про працю. Планується, що цей закон замінить КЗпП, Закон про оплату праці та Закон про відпустки, а також змінить низку зарплатних законів. Отже, якщо його буде прийнято, то в нас буде не Трудовий кодекс, а Закон про працю.

Вести просвітницьку роботу Мінекономрозвитку планує на спеціально створеному сайті — http://labor.me.gov.ua/. На ньому вже розміщено декілька ключових фактів, які мають на меті спростовувати міфи про проект.

На жаль, за інформацією профспілок, цей законопроект приймався Кабміном поспіхом: «Законопроект з питання, що має велике значення для всіх працівників, на жаль, готувався без участі профспілок і без консультацій з профспілками» (http://donetsk.medprof.org.ua/donetsk/novini/novini/?tx_ttnews%5Btt_news%5D=7379&cHash=720e17a4d7).

Було б добре провести активні обговорення з громадськістю, адже це дуже важливий закон, який стосуватиметься усього працюючого населення нашої країни. Не можна його приймати поспіхом лише задля задоволення чиїхось інтересів та амбіцій!

Чекайте аналіз його норм на сторінках нашого видання. І перший матеріал — на с. 48.

 

Календар бухгал­тера
15.07.20

Звіт про використання КОРО та РК (форма № ЗВР-1) за червень 2020 року

Довідка про використані РК за червень 2020 року

Фінансова та бюджетна звітність розпорядників та одержувачів коштів державного і місцевого бюджету

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, №7м) за червень 2020 року

20.07.20

Податкова декларація з ПДВ за червень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку