Новини

Інформація про податкову заборгованість постачальника в Prozorro
01.12.2019
Тема:

Наказом Мінекономрозвитку та МФУ від 17.01.2018 р. № 37/11 інтегровано Prozorro та ДПСУ. Тож тепер інформацію про наявність чи відсутність у постачальника податкової заборгованості можна подивитись в системі Prozorro.

Після формування повідомлення про намір укласти договір система направляє запит до ДПСУ, свідченням чого є «Квитанція № 1 з ДФС про відсутність заборгованості» (див. вкладку «Документи»). Тобто квитанція № 1 інформує тільки про відісланий запит. Протягом одного-двох днів система публікує результат запиту — «Інформація (Квитанція № 2) з ДФС про відсутність заборгованості». Цей файл потрібно завантажити. Потім зайти на сайт https://czo.gov.ua/verify, там відкрити цей файл і натиснути кнопку «Зберегти». Файл, завантажений з сайту czo.gov.ua, відкривається в будь-якому текстовому редакторі. В останньому рядку (поле R0401G1S) позначка «0» означає відсутність податкового боргу, а «1» — наявність. Якщо дане поле не заповнене, ДПСУ не має інформації про податковий борг (або суб’єкт не перебуває на обліку в ДПСУ, або не є юрособою).

Календар бухгал­тера
Завтра

ЄСВ із зарплати (доходу) за квітень 2020 року (гірничі підприємства)

29.05.20

Авансовий внесок з туристичного збору за травень 2020 року

ПДФО та ВЗ з нарахованого, але не виплаченого доходу за квітень 2020 року

ПДВ за квітень 2020 року (платники, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю)

Плата за землю за квітень 2020 року

Акцизний податок за квітень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку