Новини

ПДФО з відшкодування вартості проїзду працівника-студента до ЗВО: роз’яснює ДФСУ
08.11.2019
Тема:

Нагадаємо: на підставі ст. 219 Кодексу законів про працю України працівникам, які навчаються в закладах вищої освіти (ЗВО) на вечірній та заочній формах навчання, роботодавець компенсує 50 % вартості проїзду до місця знаходження ЗВО і назад один раз на рік на настановні заняття, для виконання лабораторних робіт і складання заліків та іспитів. У такому ж розмірі провадиться оплата проїзду для підготовки і захисту дипломного проекту (роботи) або складання державних іспитів (докладніше див. в газеті «Бухгалтерія: бюджет», № 17–18/2018, с. 36).

Податківці в категорії 103.25 ЗІР роз’яснили, чи потрібно оподатковувати та відображати у формі № 1ДФ такі компенсаційні виплати за проїзд працівникам. Так, оскільки йдеться про виплату фізичній особі, то норми, яка б дозволяла звільнити таке відшкодування від оподаткування, немає. Тож така виплата є додатковим благом і оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовим збором та відображається в розділі І форми № 1ДФ із ознакою доходу «126» та в розділі ІІ у складі загальних сум.

Календар бухгал­тера
19.02.20

Податкова декларація з ЄП на 2020 рік та розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва

Податкова декларація з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік

Податкова декларація з транспортного податку на 2020 рік

20.02.20

Податкова декларація з ПДВ за січень 2020 року

Декларація з акцизного податку за січень 2020 року

Податкова декларація з плати за землю на 2020 рік

Розрахунок з рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за січень 2020 року

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку