Новини

Щодо використання напівпричепів-цистерн, в якості пересувних акцизних складів для заправлення пальним власного рухомого складу
07.11.2019

ДПСУ у листі від 01.11.2019 р. № 1141/6/99-00-04-01-04-15/ІПК надала відповідь з питання: чи вважається напівпричіп-цистерна пересувним акцизним складом, з якого Товариство відпускає паливо для заправки власного рухомого складу?

Фахівці повідомили, напівпричіп-цистерна підпадає під визначення автомобільного транспортного засобу. При цьому з урахуванням п.п. 14.1.61 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) та описаного у зверненні Товариства випадку напівпричіп-цистерна, в якій переміщується та/або зберігається пальне, набуває статусу акцизного складу пересувного протягом періоду його використання для переміщення митною територією України пального та заправлення паливних баків рухомого складу, в тому числі у разі його перевезення іншими транспортними засобами, ніж паливозаправники.

Також податківці звернули увагу, згідно з абз. 5 п.п. 230.1.5 п. 230.1 ст. 230 ПКУ транспортні засоби, що використовуються для переміщення на митній території України пального або спирту етилового, не облаштовуються витратомірами-лічильниками та рівнемірами-лічильниками.

Календар бухгал­тера

На цьому тижні
подій немає

Вверх
Закрыть
Замовити зворотній дзвінок
Буде виконано оформлення передплати на обране видання
Телефон
Оформити
Повернутися
Закрыть
Вибачте, на обраний вами період передплата не здійснюється. Для того щоб задати своє питання телефонуйте на наші контактні телефони або скористайтеся формою зворотного зв'язку